Visos naujienos

IMG_9702.JPG
2022 05 16
Iš Tarptautinės policijos asociacijos žaidynių Lietuvos atstovai grįžo su medaliais

Š. m. gegužės 8–13 dienomis Bare (Juodkalnija) vyko 2-osios Tarptautinės policijos asociacijos sporto žaidynės. Šiame sporto renginyje dalyvavo daugiau kaip 500 sportininkų iš 26 pasaulio šalių. Mūsų šalies atstovai dalyvavo penkių sporto šakų varžybose ir iškovojo visų spalvų medalius.

IMG_8380.JPG
2022 05 16
Paaiškėjo Lietuvos policijos salės futbolo finalinio ketverto dalyviai

Šiais metais Lietuvos policijos salės futbolo turnyro pirmajame etape varžėsi 10 komandų. Visos ekipos buvo burtų keliu suskirstytos į 3 pogrupius, išskiriant praėjusio turnyro finalinio etapo dalyvius: Marijampolės apskr. VPK, Klaipėdos apskr. VPK ir Kauno apskr. VPK komandas.

1.jpg
2022 05 10
Paaiškėjo policijos senjorų krepšinio turnyro finalinio ketverto dalyviai

Kelialapius į finalinį etapą užsitikrino pogrupiuose pirmas vietas užėmusios komandos: Alytaus apskr. VPK, Kauno apskr. VPK ir Vilniaus apskr. VPK. Marijampolės  apskr. VPK krepšininkai į finalinį ketvertą pateko kaip geriausia antroji komanda.

663A4295 copy.jpg
2022 05 09
Kviečiame dalyvauti Lietuvos policijos taikomojo biatlono čempionate

Gegužės 19 d. Lietuvos policijos mokyklos šaudyklų komplekse vyks Lietuvos policijos taikomojo biatlono čempionatas. Šiose tradicinėse varžybose kviečiami dalyvauti Lietuvos policijos įstaigų pareigūnai ir darbuotojai.

Krosas IMG_5741.JPG
2022 05 06
Policijos darbuotojai ištvermę išmėgino kroso takeliuose

Organizuoti Lietuvos policijos kroso pirmenybes pradėta 2014 m. Pastaruosius du metus dėl pandeminės situacijos (Covid–19) ši bėgimo tradicija buvo nutrūkusi. Šiais metais į vaizdingą Alytaus Vidzgirio parką vėl buvo susirinkę policijos atstovai iš įvairiausių Lietuvos kampelių. Varžybos vyko asmeninėje bei komandinėje įskaitose. Individualūs nugalėtojai buvo nustatomi ...

Pesciuju zygis.jpg
2022 05 04
Pradedamas policijos žygių sezonas

2022 m. gegužės 20 d. organizuojamas pirmasis policijos darbuotojų ir jų šeimos narių pėsčiųjų žygis „Lazdijų istorijos pėdsakais“. Šio žygio dalyviai galės pasirinkti 11 km arba 17 km trasas, kurios drieksis vaizdingame Lazdijų krašte. Žygeiviai turės galimybę susipažinti su šio krašto istorija ir įsimintinomis vietovėmis.  

Logo_EPM_Basketball.jpg
2022 05 03
Europos policijos krepšinio čempionato belaukiant

Šių metų birželio 20–27 d. Limože (Prancūzija) vyks 9-asis Europos policijos krepšinio čempionato finalinis etapas. Šios senojo žemyno varžybos vykta olimpiniu ciklu – kas ketveri metai, o jų organizatorius yra Europos policijos sporto sąjunga (USPE). Šiemet vyksiantis krepšinio čempionatas turėjo įvykti pernai, tačiau kaip ir visos USPE varžybos, dėl pasaulį sukausčiusios ...

Policijos saskiu komanda.jpg
2022 05 02
Puikus policijos atstovų pasirodymas Lietuvos kariuomenės šaškių turnyre

Policijos komanda dalyvavo tradiciniame Lietuvos kariuomenės paprastųjų „64“ šaškių turnyre. Šiais metais varžybos vyko Kaune, Lietuvos karininkų ramovėje. Mūsų komandai atstovavo: Policijos departamento prie VRM Buhalterinės apskaitos valdybos vyresnioji specialistė Eglė Rutkauskienė, Turto valdymo valdybos specialistas Stanislavas Giruckas ir ...

2.jpg
2022 04 28
Aiškios trys senjorų krepšinio komandos, patekusios į finalinį ketvertą

Likus sužaisti 3 rungtynėms, kelialapius į finalinį etapą jau užsitikrino pogrupiuose pirmas vietas užėmusios komandos: Alytaus apskr. VPK, Kauno apskr. VPK ir Vilniaus apskr. VPK. Tačiau vis dar išlieka intriga dėl geriausios antros komandos, kuri pateks į finalinį ketvertą.

Kroso foto.jpg
2022 04 26
Po dviejų metų pertraukos sugrįžta Lietuvos policijos kroso pirmenybės

Pastaruosius dvejus metus dėl COVID-19 pandemijos Lietuvos policijos kroso pirmenybės neįvyko, todėl su nekantrumu pirmenybėse laukiami bėgikai iš visų policijos įstaigų. Šiais metais kroso pirmenybes numatyta surengti gegužės 5 d. vaizdingame Alytaus Vidzgirio miške.

Policijos komanda.jpg
2022 04 25
Policijos atstovai tapo Lietuvos kariuomenės šachmatų turnyro nugalėtojais

Lietuvos policijai atstovavo keturi dalyviai: Irmantė Bertavičiūtė (Telšių apskr. VPK), Donatas Mankauskas (Vilniaus apskr. VPK), Marius Jakštas (Tauragės apskr. VPK) ir Arūnas Venckus (Policijos departamento prie VRM Teisės skyrius). Policijos komanda buvo sudaryta pagal neseniai vykusių policijos šachmatų pirmenybių rezultatus.

Dalyviai.jpg
2022 04 22
Lietuvos policijos dziudo čempionate vyko atkaklios kovos

Mastaičiuose, neseniai atnaujintoje Lietuvos policijos mokyklos sporto salėje, vyko tradicinis Lietuvos policijos dziudo čempionatas. Jame dalyvauti susirinko 41 imtynininkas: 10 moterų ir 31 vyras, iš 10 komandų. Sportininkai galėjo varžytis net devyniose svorio kategorijose: trijose moterų ir šešiose vyrų.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 6 Pirmyn