2020-11-30

Kviečiame susipažinti su 2020 metų Lietuvos policijos sporto renginių bendrosios įskaitos rezultatais

Sparčiai po pasaulį išplitusi koronaviruso infekcija (COCID-19) palietė daugybę gyvenimo sričių, kartu neaplenkdama ir Lietuvos policijos sporto. Dėl minėtos pandeminės situacijos, 2020 metais tarptautiniai policijos sporto renginiai visai nevyko, o iš Lietuvos policijos varžybų kalendoriuje patvirtintų renginių pavyko suorganizuoti kiek daugiau kaip trečdalį. Iš jų net keturi buvo įskaitiniai: dziudo, taikomojo biatlono, taikomosios trikovės ir šaudymo iš tarnybinio ginklo. Policijos sportininkai galėjo išbandyti jėgas ir kitose varžybose: salės futbolo turnyre, paplūdimio tinklinio (moterų ir vyrų grupėse) taip pat naujai organizuotuose masiniuose renginiuose – pėsčiųjų žygyje „Po Birštono apylinkes“ ir dviračių žygyje ,,Pamatyk Ukmergės krašto dvarus“.
Šiais metais dėl besitęsiančio karantino daugiau sporto renginių organizuoti neplanuojama. Neįvykę renginiai perkeliami į kitus metus.
Suskaičiavus šiais metais vykusių varžybų rezultatus, bendrojoje įskaitoje nugalėtojais tapo Kauno apskr. VPK. Jiems vos vienu tašku nusileido ir antrąją vietą užėmė Vilniaus apskr. VPK. Trečioje vietoje liko Klaipėdos apskr. VPK sportininkai.
Su visais 2020 metų Lietuvos policijos bendrosios įskaitos sporto renginių rezultatais galite susipažinti čia.