Vystomas naujų technologijų įdiegimas Lietuvos saugumo, ekstremalių situacijų valdymo ir policijos techninių pajėgumų stiprinimo srityje

Data

2020 10 14

Įvertinimas
0
projekto_logo.jpg

Lietuvos policija 2020 metais baigė įgyvendinti nacionalinės Vidaus saugumo fondo 2014–2020 m. programos lėšomis finansuojamą projektą Nr. LT/2018/VSF/6.1.1.12 „Naujų technologijų, skirtų saugumui kylančios rizikos ir ekstremalių situacijų valdymui, įdiegimas“ (toliau – Projektas), kurio vertė: 129 386,55 EUR.

Projekto tikslas –  prevencinių pajėgumų stiprinimas kovojant su pavienių asmenų terorizmu ir smurtiniais išpuoliais nacionaliniu ir ES lygmeniu.

Galutinis naudos gavėjas įgyvendinus projektą – Lietuvos kriminalinės policijos biuras.

Projekto įgyvendinimo metu buvo įsigyti Elektroninio ir mechaninio prasiskverbimo komplektai, mobilios staklės, autonominio (mobilaus) elektros maitinimo šaltinio komplektas.

Įsigyta įranga leis šalies mastu profesionaliai ir kokybiškai (aukštesniam technologiniam lygyje) vykdyti technines užduotis užtikrinant saugumą, ekstremalių situacijų valdymą, atliekant kriminalinės žvalgybos ir ikiteisminius tyrimus.

Už Projekto įgyvendinimą atsakingas Policijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ir Lietuvos kriminalinės policijos biuras.