Užsienio kolegos sulaikė vagį

Data

2021 09 21

Įvertinimas
2

Trys Lenkijos policijos pareigūnai – Mateusz Nowicki, Bartlomiej Majsnerowski, Sebastian Nowak – ne tarnybos metu parduotuvėje sulaikė vagį. Šiandien jiems įteiktos vardinės sostinės policijos atminimo dovanos. Vilniaus apskr. policijos viršininkas Saulius Gagas padėkojo kolegoms, kad neliko abejingi daromai nusikalstamai veikai ir sulaikė vagį.

Rugsėjo 16 d. 10 val. 50 min. Vilniuje, Parodų g., parduotuvėje, Lenkijos policijos pareigūnai pastebėjo nusikalstamą veiką darantį vyrą – pastarasis kėsinosi atvirai pavogti 3 butelius degtinės bei du pakelius kavos. Vagį pareigūnai sulaikė ir perdavė į įvykio vietą iškviestiems sostinės policijos pareigūnams.

Dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d.

Kolegos iš Lenkijos atvyko į Lietuvą rugpjūčio 30-ąją ir talkina sostinės policijos pareigūnams – vykdo užduotis, susijusias su nelegalios migracijos prevencija ir užkardymu: kartu patruliuoja pasienio regionuose, saugo nelegalius migrantus ir atlieka kitą kasdienį policijos pareigūnų darbą.

Lenkijos policijos pareigūnai atvyko su savo šalies policijos automobiliais, tarnybinėmis uniformomis ir kita policijos amunicija.