Telšiškis džiaugiasi pareigūnų sugrąžinta valtimi

Data

2022 06 10

Įvertinimas
0

Telšiuose gyvenantis žinomas poetas prieš šv. Velykas pasigedo valties. Atvykęs prie Tausalo ežero, ant kurio kranto jis laikė savo laivę, vyras terado nupjautas spynas, o jos pačios nebebuvo. Vilties susigrąžinti nugvelbtą valtį vyras turėjo nedaug, tačiau apie įvykdytą nusikaltimą jis pranešė policijai ir Telšių rajono komisariato tyrėjai pradėjo vagystės tyrimą.

Jis buvo nelengvas, kadangi liudininkų, išskyrus gyvūnijos pasaulį - jokių, vaizdo kamerų, galinčių suteikti informacijos – jokių. Liko tik bendravimas su aplinkinių kaimų gyventojais, tikintis pelų maiše surasti nors vieną grūdą tyrimui reikšmingos informacijos ir eiti jos tikrinimo keliu. Gaunama informacija vis nepasitvirtindavo, kol pagaliau kantrus ir kruopštus pareigūnų darbas davė rezultatų ir įtariamieji buvo nustatyti. Tai – Telšių rajone gyvenantys giminaičiai - 38 ir 43 metų broliai bei jų 43 metų pusbrolis. Pastarasis su teisėsauga yra turėjęs rimtų reikalų, teistas už išžaginimą ir vagystę. Vyrų gyvenamoji vieta - netoli Tausalo ežero, kur buvo palikta valtis. Ją pagrobti buvo sumanyta žvejybos tikslu. Tam ji, anot jų, ir buvo naudota.

Birželio pirmomis dienomis buvo atliekamas įtariamųjų parodymų patikrinimas, kurio metu Telšių rajone, šalia Micaičių kaimo esančiuose pelkynuose, rasta pavogtoji valtis. Jos grąžinimas savininkui suteikė daug gerų emocijų ir pasitikėjimo pareigūnų darbu bei profesionalumu. O tai pareigūnams – geriausias atlygis ir įvertinimas, taip pat suteikiantis teigiamų potyrių.