Sulaikytas vagystėmis iš BMW markės automobilių įtariamas panevėžietis

Data

2022 05 12

Įvertinimas
0

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė asmenį, kuris įtariamas vagystėmis iš BMW automobilių.

Sulaikytasis – policijai žinomas panevėžietis (g. 1996 m.). Jam pareikšti įtarimai dėl vagysčių iš 12-os BMW markės automobilių. Didžioji dalis vagysčių buvo įvykdytos šiais metais Panevėžio mieste. Už tokias nusikalstamas veikas gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Dėl šių nusikaltimų yra atliekamas ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovauja Panevėžio apylinkės prokuratūros prokuroras Paulius Jasiukaitis.  Prokuroras kreipėsi į Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmus, prašydamas įtariamajam skirti griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą. Teismas patenkino prokuroro prašymą ir skyrė įtariamajam suėmimą dviems mėnesiams.

Pastaruoju metu padažnėjus tokio pobūdžio vagystėms, patariama automobiliuose įsirengti signalizacijas, nepalikti jų atokiose vietose, laikyti garažuose, saugomose aikštelėse ar gerai apšviestuose kiemuose.