Stebuklas ar laimingas atsitiktinumas?

Data

2022 08 24

Įvertinimas
3

Vos prieš tris savaites Šventosios paplūdimyje gelbėjęs skęstančią moterį su dukra, 2022-08-23 Skuodo tvenkinyje Skuodo r. PK Veiklos skyriaus viršininkas Artūras Tiškus iš vandens ištraukė dvi skęstančias mergaites.

Apie 15 val. Skuodo r. PK pareigūnai  – Veiklos skyriaus viršininkas Artūras Tiškus bei Veiklos skyriaus vyriausiasis tyrėjas Audrius Apulskis, būdami neuniformuoti, vykdė prevencinę priemonę, per kurią vykdyta viešosios tvarkos pažeidimų ir alkoholinių gėrimų vartojimo prie vandens telkinių kontrolė. Vaikštinėdami paplūdimyje, kiek atokiau nuo kranto, prie daugelio pamėgto tiltelio, pareigūnai pastebėjo dvi keistai besielgiančias – lyg skęstančias mergaites. Jos tai išnirdavo, tai panirdavo po vandeniu. Supratęs, kad tai nėra tik žaidimas, A. Tiškus nedvejodamas nė sekundės su visais rūbais puolė į vandenį gelbėti skęstančiųjų. Laimė, viskas baigėsi gerai ir abi mergaitės sėkmingai ištrauktos į krantą.

Kaip paaiškėjo vėliau – viena iš buvusių vyresniųjų mergaičių nušoko nuo tiltelio, o jai iš paskos nušoko ir kita, kuri dar nemokėjo plaukti. Nepasiekdama dugno, plaukti nemokanti mergaitė bandė įsikibti į kiek anksčiau nušokusią draugę, o ši, neišlaikydama svorio, vis grimzdo po vandeniu. Džiugu, kad ši istorija baigėsi laimingai ir abi skendusios mergaitės dabar yra saugios savo namuose.

DĖMESIO TĖVELIAI  – VAIKAMS IKI 14 METŲ MAUDYTIS AR BŪTI PALIKTIEMS PRIE VANDENS BE SUAUGUSIO ŽMOGAUS PRIEŽIŪROS – DRAUDŽIAMA!