Šiąnakt Kauno pareigūnai užkardė kuro vagystę

Data

2022 11 10

Įvertinimas
1

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Reagavimo valdybos pareigūnai šiąnakt sulaikė galimai į svetimą kurą pasikėsinusius kauniečius.

Lapkričio 10 d. apie 02.00 val. gautas pranešimas, jog Kaune, V. Krėvės pr., įtartini asmenys sukiojasi aplink automobilius. Atvykę pareigūnai patikrinimui sustabdė automobilį „Renault Espace“, kuriuo važiavo vairuotojas (g. 1985 m.) ir keleivis (g. 1979 m.). Atlikus dalinę automobilio apžiūrą,  pareigūnai transporto priemonės bagažinėje rado paslėptą siurblį, sujungtą su žarna, kurios vienas galas buvo įvestas į kuro bako užpylimo angą. Maža to, priekinėse vairuotojo duryse rastas draudžiamas daiktas – išskleidžiama teleskopinė lazda. Įvykio vietoje rasti penki automobiliai su išlaužtais ir atidarytais kuro bako dangteliais. Sulaikyti vyrai yra žinomi policijos pareigūnams.

Kauno apskr. VPK Dainavos policijos komisariato pareigūnai dėl vagystės, pasikėsinimo padaryti nusikalstamą veiką ir neteisėto disponavimo nešaunamuoju ginklu pradėjo ikiteisminius tyrimus pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., 22 str. ir 258 str. 2 d. Už tai gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 1-ojo skyriaus prokurorai.