Policijos pareigūnai vakar sulaikė ir galimai narkotines medžiagas pardavusį vyrą, ir du jo klientus

Data

2022 05 13

Įvertinimas
0

Ketvirtadienio rytą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos bei Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato policijos pareigūnai sulaikė tris vyrus, kurie, kaip įtariama, su savimi turėjo narkotinių medžiagų.     
Gegužės 12 d. apie 09.40 val. Kaune, Sukilėlių pr., pareigūnams sustabžius automobilį „Audi A3“, pas vairuotoją (g. 1984 m.) rastas plastikinis paketas – galimai narkotinė medžiaga. Vos po dešimt minučių pareigūnai sustabdė tame pačiame prospekte važiavusį dar vieną automobilį „Opel Vectra“, vairuojamą vyro (g. 1996 m.),  pas šio automobilio vairuotoją rasti du plastikiniai paketai su galimai narkotine medžiaga. Pareigūnams išsiaiškinus, kur vyrai galimai įsigijo narkotinių medžiagų,  Islandijos pl. sulaikytas ir galimai narkotines medžiagas platinęs vyras (g. m.). Jo automobilyje „Opel Signum“ policijos pareigūnai aptiko dar du plastikinius paketus su galimai narkotinėmis medžiagomis. Visi vyrai buvo pristatyti į gydymo įstaigą tyrimui dėl narkotinių medžiagų vartojimo. Kauno apskrities gyventojai jau žinomi policijos pareigūnams – jie yra teisti už panašias nusikalstamas veikas. 
Kauno apskr. VPK pareigūnai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d. Už tai gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų. Pradėtas tyrimas ir dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.). Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų. 
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.