Policijos delegacija dalyvauja Interpolo generalinėje asamblėjoje

Data

2022 10 20

Įvertinimas
2
Delyje.jpg

Šių metų spalio 18-21 d. Naujajame Delyje, Indijoje, vyksta jubiliejinė, 90-oji Tarptautinės kriminalinės policijos organizacijos (Interpolo) Generalinė asamblėja. Renginyje dalyvauja ir Lietuvos policijos delegacija: policijos generalinis komisaras Rentas Požėla, policijos generalinio komisaro pavaduotojas Arūnas Paulauskas ir Lietuvos kriminalinės policijos biuro Tarptautinių ryšių valdybos viršininkas Tomas Bandzevičius.

Kasmet Interpolo Generalinėje asamblėjoje svarstomi įvairūs aktualūs klausimai, susiję su organizacijos veikla ir kova su globaliu nusikalstamumu, taip pat jos metu vyksta pasaulio valstybių teisėsaugos atstovų dvišaliai ir daugiašaliai susitikimai.

Šių metų renginio programa numato 2022 m. nusikalstamumo tendencijų pristatymą, diskusiją apie pajėgų suvienijimą kovoje su finansiniais nusikaltimais ir korupcija, nusikalstamumo elektroninėje erdvėje pokyčius ir kitas aktualijas. Be to, šiemet renginio metu bus renkamas Interpolo vykdomojo komiteto viceprezidentas bei kiti komiteto nariai. Rinkimų rezultatai paaiškės spalio 21 d.