Pasisavintu autobusiuku toli „nenulėkė“

Data

2022 04 19

Įvertinimas
0

Antrąją šv. Velykų dieną Kaune jauniems vyrams pavogtu mikroautobusu toli nuvykti nepavyko. Likimo „pokštas“, tačiau netrukus mikroautobusas trenkėsi į ne tarnybos metu neuniformuotos pareigūnės vairuojamą automobilį.
Balandžio 18 d. apie 18.10 val. Kaune, Savanorių pr., iš automobilių stovėjimo aikštelės buvo pavogtas, kaip įtariama, neužrakintas mikroautobusas „Renault Master“. Nespėjus sulaukti pranešimo apie įvykdytą vagystę, netoliese, Kampo g. ir Kalniečių g., sankryžoje ši transporto priemonė susidūrė su automobiliu „VW Golf“, vairuojamu moters (gim. 1996 m.). Kaip paaiškėjo, pavogtu mikroautobusu vyko du neblaivūs vyrai – anksčiau už vagystę teistam jį vairavavusiajam (gim. 1994 m.) nustatytas vidutinis girtumo laipsnis (2,06 prom.), kartu važiavusiajam (gim. 1997 m.) - lengvas girtumo laipsnis – 0,72 prom. Abu vyrai sulaikyti.
Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. Už tai jauniems vyrams gresia laisvės atėmimas.
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.