Pareigūnų akcija „Padėkime brangią klaidą padariusiai pardavėjai“ pavyko

Data

2021 09 20

Įvertinimas
0

Penktadienį Šiaulių apskrities policija per žiniasklaidą kreipėsi į visuomenę, kviesdama padėti viename Šiaulių prekybos centre dirbančiai pardavėjai, kuri atsidūrė keblioje situacijoje ir patyrė finansinių nuostolių.

Rugsėjo 7 d. ji, dirbdama kasoje, padarė klaidą, kuri jai labai brangiai kainavo. 19.25 val. atsiskaityti už perkamas prekes prie jos priėjo du vyrai. Norėdamas atsiskaityti už 17 eurų vertės pirkinį, vienas jų padavė 100 eurų kupiūrą, kasininkė kasos aparate nurodė gavusi 200 eurų ir aparatas parodė, kad grąža – 183 eurai. Per darbo dieną pavargusi ir budrumą praradusi moteris tokią sumą ir atidavė. Atsipeikėjo tik po kurio laiko, kai pirkėjai jau buvo pasišalinę. Moteriai nuostolius būtų tekę atlyginti iš savo kišenės. Jai – tai didžiulė suma.

Šiaulių apskrities policijos Komunikacijos poskyris pakvietė atsiliepti vaizdo medžiagoje užfiksuoto pirkėjo ir grąžinti permoką. Ir kaip džiugu, kad, sužinojęs apie susiklosčiusią situaciją, jis geranoriškai pats nuvyko į prekybos centrą, apgailestavo, kad įvyko nesusipratimas, kurio jis nepastebėjo, ir grąžino gautą permoką. Tuo pačiu jis grąžino pardavėjai ir pasitikėjimą žmonėmis.

O gerų žmonių – tikrai daug. Po išplatintos informacijos apie šią istoriją tyrėja sulaukė labai daug telefoninių skambučių ir laiškų – žmonės siūlėsi pervesti po keletą eurų į pardavėjos sąskaitą, kad galėtų palengvinti jai finansinę naštą. Ačiū visiems už supratingumą ir norą pagelbėti žmogui bėdoje, o permoką grąžinusiam vyrui – už supratingumą ir geranorišką situacijos sprendimą.