Panevėžio policijos pareigūnas ne tarnybos metu sulaikė girtą vairuotoją

Data

2021 01 11

Įvertinimas
3

Vėlų sekmadienio vakarą Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnas ne tarnybos metu sulaikė girtą vairuotoją.

Jis pastebėjo „Nissan“ automobilį be šviesų įtartinai manevruojantį Panevėžio miesto gatvėmis. Pareigūnas važiavo paskui jį, kol automobilis pasuko į prekybos centro aikštelę ir vairuotojas išjungė variklį. Pareigūnui priėjus „Nissan“ vairuotojas paprašė padėti pastumti automobilį, nes nesisekė jo vėl užvesti. Policijos pareigūnui kilo įtarimas, kad transporto priemonę asmuo vairavo išgėręs, nes juto alkoholio kvapą. „Nissan“ vairuotojas gynėsi, kad yra blaivus ir sutiko, jop būtų iškviestas policijos pareigūnų ekipažas ir patikrintas jo blaivumas. Pareigūnas informaciją perdavė tuo metu dirbusiems kolegoms, tačiau belaukiant kol atvyks patrulių ekipažas. „Nissan“ vairuotojas ėmė bėgti. Pareigūnas ėmė vytis ir sulaikė besipriešinantį asmenį, tada perdavė į įvykio vietą atvykusiam kolegų ekipažui.

Paaiškėjo, kad „Nissan“ vairuotojas prie vairo iš tiesų sėdo apsvaigęs nuo alkoholio. Jam nustatytas 1,33 promilės girtumas. Be to, asmuo neturi ir vairuotojo pažymėjimo.