Neblaivus vairuotojas bandė išsisukti

Data

2021 03 31

Įvertinimas
1

Pastaruoju metu vis pranešame apie skaudžias pasekmes siūlant ar duodant pareigūnams kyšį, tačiau vis tiek atsiranda vairuotojų, kurie tokiu būdu bando „spręsti reikalus“. Štai kovo 30 dieną Kelmės rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus pareigūnai taip pat sulaukė pasiūlymo susitarti. Juos buvo bandyta papirkti už teisėtų veiksmų neatlikimą.

Tądien apie 6.46 val., Kelmės r., Kybučių k., Kelmės rajono policijos komisariato pareigūnai patikrinimui susistabdė automobilį SUBARU FORESTER, kurį vairavo neblaivus (1,19 prom.) vyras, gimęs  1967 m. Jis norėdamas išvengti administracinės atsakomybės už LR ANK 422 str. 5 d. pažeidimą, bandė papirkti uniformuotus policijos pareigūnus. Kelmės rajono Reagavimo skyriaus vyriausiems patruliams siūlė 200 eurų kyšį, už tai, kad nebūtų surašytas administracinio nusižengimo protokolas.

Deja, „išspręsti reikalų“ nepavyko, o ir kyšio davimas vyriškio neišgelbėjo. Sustabdyto automobilio vairuotojas būtų susimokėjęs baudą už tai, jog vairavo neblaivus. O dabar – protokolas ir ikiteisminis tyrimas už pareigūno papirkimą. Jo atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 2 d. (papirkimas).

Primename, kad bet koks grynųjų pinigų davimas policijos pareigūnui vertinamas kaip kyšis. Pakanka vien siūlymo, kad asmuo būtų patrauktas baudžiamojon atsakomybėn. Nepamirškite, kad sėsti už automobilio vairo apsvaigus nuo alkoholio – draudžiama. Raginame būti sąmoningais, drausmingais ir paisyti Kelių eismo taisyklių reikalavimų.

Tik bendromis pastangomis galime pasiekti, kad keliuose būtų saugu!