Kratų metu pas Klaipėdoje sulaikytą vyrą rasta daugiau nei kilogramas galimai narkotinės medžiagos - kokaino (video)

Data

2021 06 22

Įvertinimas
0

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) pareigūnai su įkalčiais sulaikė asmenį, įtariamą neteisėtu disponavimu labai dideliu narkotinių (psichotropinių) medžiagų kiekiu.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas, gavus informacijos apie kvaišalus įtariama platinusį 27 m. Klaipėdos miesto gyventoją. Vienoje iš uostamiesčio bendrovių dirbantis vyriškis teisėsaugai žinomas – 2021 m. pradžioje jis buvo įtariamas nesunkiu sveikatos sutrikdymu dėl neatsargumo.

2021 m. birželio mėn. policijos pareigūnai, atlikdami tyrimo veiksmus, Klaipėdoje, Kaštonų  g., šio vyro naudojamame garaže rado virš kilogramo įtariama narkotinės medžiagos – kokaino, kurio kaina nelegalioje rinkoje gali siekti 130 000 eurų.

Tęsdami operaciją KPONTV pareigūnai tą pačią dieną Klaipėdoje, H. Manto g., minėtą asmenį sulaikė. Atliktų kratų metu vyriškio naudojamame garaže ir gyvenamojoje vietoje taip pat rastos įtariama narkotinės (psichotropinės) medžiagos, slėgimo staklės, vakuumavimo aparatas bei elektroninės svarstyklės.

Įtariamasis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę, vėliau jam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams.

Laikinai apribotos nuosavybės teisės į įtariamajam priklausančius du brangius automobilius.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius

 

Už neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.