Klaipėdos pareigūnai baigė tyrimą dėl galimo neteisėto narkotinių medžiagų platinimo

Data

2022 10 19

Įvertinimas
0

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto narkotinių medžiagų platinimo.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas, gavus informacijos apie kvaišalus Klaipėdoje įtariama platinusį 36 m. Joniškio rajono gyventoją. Niekur nedirbantis vyriškis anksčiau teistas už nusikaltimus, susijusius su neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis, fizinio skausmo sukėlimą ar nežymų sveikatos sutrikdymą.

Dar 2021 m. lapkričio mėn. tyrimo metu užfiksuota, kaip šis vyriškis Klaipėdoje pardavė apie 5 g narkotinės medžiagos – kanapių pirkėju apsimetusiam asmeniui.

Tęsdami tyrimo veiksmus, KPONTV pareigūnai 2022 m. gegužės mėn. Naujojoje Akmenėje minėtą vyriškį sulaikė. Tą pačią dieną atliktos kratos pastarojo gyvenamojoje vietoje metu rasta kanapių, 11 kanapių augalų bei šių narkotinių medžiagų auginimui pritaikyta įranga.

Įtariamasis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę, vėliau jam paskirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 2 iki 8 metų.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.