Klaipėdoje baigtas tyrimas dėl galimo neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti (video)

Data

2022 10 13

Įvertinimas
0

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo heroinu turint tikslą jį platinti.
    Ikiteisminis tyrimas pradėtas bendradarbiaujant su Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnais ir gavus informacijos apie galimai kvaišalus platinusį 59 m. Klaipėdos miesto gyventoją.
    2022 m. birželio mėn. Klaipėdoje, Šilutės pl., policijos pareigūnai sulaikė anksčiau neteistą, vienoje iš uostamiesčio bendrovių dirbantį, 34 m. klaipėdietį. Automobilyje, kuriuo naudojosi šis asmuo, rasta narkotinė medžiaga – heroinas bei elektroninės svarstyklės su heroino ir kanapių pėdsakais.
    Tą pačią dieną tęsiant tyrimo veiksmus, Klaipėdoje, Žalgirio g., sulaikytas narkotines medžiagas įtariama platinęs, jau minėtas 59 m. vyras. Kratos pastarojo gyvenamojoje vietoje metu KPONTV pareigūnai rado heroino.
    Šis 59 m., niekur nedirbantis, vyriškis anksčiau teistas už nusikaltimus, susijusius su neteisėtu disponavimu narkotinėmis medžiagomis, vagystes, sunkų sveikatos sutrikdymą.
    Abu įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę, vėliau vienam iš jų paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas. Kitam įtariamajam paskirtas rašytinis pasižadėjimas neišvykti.
    Už neteisėtą disponavimą dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti numatytas laisvės atėmimas nuo 8 iki 10 metų.
    Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.