Kauno rajone policijos pastatą apgadinęs vyras nustatytas

Data

2023 01 03

Įvertinimas
0

Pirmadienio rytą Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai atvykę į darbą liko nemaloniai nustebinti. Pirmąją Naujųjų metų darbo dieną pareigūnai rado apgadintą pastato išorę.

Sausio 2 d. apie 07.00 val. pastebėta, kad Kauno r., Karmėlavoje, Vilniaus g., apgadintos Kauno apskr. VPK Kauno r. PK pastato pirmojo aukšto lango apsauginės žaliuzės, pašto dėžutė ir įėjimo į patalpas šarvuotos durys. Padaryta turtinė žala nustatinėjama.

Netrukus peržiūrėti vaizdo įrašai, apklausti liudininkai ir nustatytas nusikaltimą galimai padaręs vyras (g. 1966 m.). Pirminiais duomenimis, vyras pasipiktino, jog negalėjo patekti į Karmėlavos seniūnijos administracijos patalpas, kuriose dalyje patalpų yra įsikūrusi ir Kauno apskr. VPK Kauno rajono policijos komisariato veiklos grupė. Karmėlavos seniūnijos gyventojas jau yra žinomas policijos pareigūnams už panašias veikas.  

Kauno apskr. VPK Kauno miesto Nemuno policijos komisariato pareigūnai dėl viešosios tvarkos pažeidimo atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 2-ojo skyriaus prokurorai.