Įteikti diplomai Lietuvos policijos mokyklos kursantams

Data

2022 09 16

Įvertinimas
0

Rugsėjo 16 dieną Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) baigimo diplomai įteikti dar vienai absolventų grupei. Iškilminga diplomų įteikimo ir priesaikos davimo ceremonija vyko susikaupimo ir tikėjimo kupinoje aplinkoje – Kauno Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje.

LPM profesinio mokymo diplomus, liudijančius apie įgytą policininko kvalifikaciją bei LPM baigimo ženklus kursantams įteikė Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla ir LPM viršininkas Robertas Šimulevičius. Ceremonijoje dalyvavę apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų atstovai prisiekusiems pareigūnams ant tarnybinių uniformų prisegė policijos pirminės grandies pareigūnams suteiktą laipsnį pažyminčias movas.

„Dėkoju, kad pasirinkote garbingą, bet kartu ir iššūkių kupiną profesiją. Kasdien vadovaukitės duotos priesaikos žodžiais ir nepamirškite, kad vykdydami įstatymus pirmiausiai tarnaujame Lietuvos žmonėms,“ – sakė policijos vadovas ir linkėjo tarnyboje realizuoti savo tikslus ir idėjas, nenustoti tobulėti bei puoselėti savo talentus ir pomėgius.

LPM viršininkas Robertas Šimulevičius šventėje susirinkusiems dalyviams tarė tris „ačiū“: naujiesiems policijos pareigūnams pasirinkusiems šį nelengvą kelią, jų artimiesiems, už palaikymą, supratimą ir vedimą šiuo keliu ir mokyklos kolektyvui, atidavusiam visas jėgas išugdyti naujajai policijos pareigūnų laidai. „Ramybės namuose ir stiprybės darbuose!“ – palinkėjo R. Šimulevičius.

Kapelionas kunigas Tomas Karklys šventų mišių auką paskyrė naujai prisiekusiems pareigūnams ir visai policijos bendruomenei, prašant stiprybės ir Dievo palaimos naujai prisiekusiems pareigūnams. „Nuo šiol Jūs būsite žemiškieji angelai sargai. Būkite stiprūs savo sielose ir stiprinkite kitus. Būkite geru pavyzdžiu kitiems Lietuvos piliečiams.“, – kalbėjo kapelionas kunigas Tomas Karklys.

Absolventai dėkojo savo dėstytojams, kuratoriams ir visai mokyklos bendruomenei už prasmingus metus, suteiktą didelį žinių bagažą ir išmintį, už galimybę klysti, taisytis ir išmokti. Naujieji pareigūnai pažadėjo tarnauti iš visos širdies ir padėti įgyvendinti motyvuotos, veiksmingos policijos žmogui ir valstybei viziją!