Išskirtinis tarptautinis renginys – instruktorių mokymuose taktinius įgūdžius tobulino kolegos iš šešių šalių

Data

2022 10 11

Įvertinimas
1

Spalio 4 - 6 d. Lietuvos policijos mokykloje buvo organizuoti tarptautiniai policijos šaudymo ir taktikos instruktorių mokymai, kuriuose dalyvavo Lietuvos policijos mokyklos Profesinių įgūdžių valdybos ir Profesinės taktikos skyrių, Čekijos Respublikos, Ispanijos, Ukrainos, Lenkijos ir Sakartvelo instruktoriai.

Mokymų metu net 23 policijos instruktoriai gilino žinias ir tobulino praktinius įgūdžius visuomenės saugumo, šaudybos ir taktikos praktiniuose mokymuose šiomis temomis: pirmosios pagalbos pagrindai teisėsaugos pareigūnams taktinėje aplinkoje: asmenų išnešimo ir pavojingos zonos veiksmai, masyvaus kraujavimo stabdymas, būklės įvertinimas ir gaivinimas; šaunamųjų ginklų panaudojimo iš už įvairaus tipo priedangų ypatumai; artima kova iš ir už lengvojo automobilio: balistiniai ypatumai šaudant iš arba į automobilį, greito išsilaipinimo taktika, lengvojo automobilio kaip priedangos/uždangos panaudojimas, judėjimo atviroje vietoje (gatvėje, aikštėje ir pan.) pagrindai ir ypatumai. 

Labai intensyvius praktinius mokymus vykdė ir patirtimi dalinosi patyrę Čekijos Respublikos, Ispanijos ir Lietuvos policijos instruktoriai. Mokymų metu kolegos keitėsi ne tik praktine patirtimi minėta tematika, bet ir dalinosi efektyviais, inovatyviais mokymo metodais šiose srityse.

Tai jau ketvirtasis tarptautinis profesinių įgūdžių instruktorių tobulinimo renginys, kurį Lietuvos policijos mokykla įgyvendina nuo 2018 m.