Iškilmingai įteikti diplomai Lietuvos policijos mokyklos absolventams

Data

2022 07 08

Įvertinimas
1

Lietuvos policijos mokykloje (toliau – LPM) baigėsi dar vieneri mokslo metai – šiandien sėkmingai mokslus baigė dar viena kursantų laida. Jie jau netrukus papildys policijos gretas. Iškilminga diplomų įteikimo ceremonija vyko ramybės, susikaupimo ir tikėjimo kupinoje aplinkoje – Kauno Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje.

LPM kursantų mokslų baigimo šventėje diplomus naujiesiems pareigūnams įteikė Lietuvos policijos mokyklos viršininko pavaduotojas Mindaugas Bilius. „ Vykdykite šią kilnią misiją atvira širdimi ir su meile, rūpesčiu, dideliu noru bei užsidegimu. Atlikdami savo pareigas nepamirškite, kad pagrindinis jūsų tikslas – padėti“, – sakė M. Bilius. Jis linkėjo ryžto, atsakingo požiūrio į naujai pasirinktą profesiją, neužmiršti svarbiausių, jau gyvenimo patikrintų tiesų apie pagarbą žmogui, jo teisėms ir laisvėms, ištikimybę pagrindiniams moraliniams principams bei pasirinktai profesijai.

Kapelionas kunigas Tomas Karklys šventų mišių auką paskyrė policijos bendruomenei, prašant stiprybės ir Dievo palaimos naujai prisiekusiems pareigūnams. „Nuo šiol Jūs būsite žemiškieji angelai sargai. Jūsų gyvenimas taps kitoks. Turėsite savo žmoniškumu sustabdyti pikta darančius ir apginti tuos, kuriems bus norima pakenkti. Būkite švyturiais, į kuriuos norėtų lygiuotis kiekvienas Lietuvos pilietis. Norėčiau padėkoti jūsų artimiesiems, tėveliams, kad užaugino nuostabius vaikus. Jų paramos jums reikės ir ateityje“, – kalbėjo kapelionas kunigas Tomas Karklys.

Atsiimdami diplomus kursantai ryžtingai ir drąsiai, girdint LPM vadovybei, dėstytojams, jų artimiesiems, tarė „Tėvynės labui“. Šie žodžiai juos lydės visos tarnybos metu, nes tapę policijos pareigūnais jie tarnaus savo Tėvynei ir jos žmonėms.

Absolventai dėkojo savo dėstytojams ir visai mokyklos bendruomenei už prasmingus metus, suteiktas žinias ir išmintį, už galimybę klysti, taisytis ir išmokti. Naujieji pareigūnai pažadėjo  kasdien stengtis ir keliauti tik į priekį.

Šventės metu LPM viršininko padėkomis buvo apdovanoti aktyviausi, geriausiai besimokę, aukštus sportinius rezultatus pasiekę kursantai. Už gerą mokymąsi padėkomis paskatinti Monika Rimaitė, Karolina Grinkevičiūtė ir Irmantas Savka, už pavyzdingą tarnybą padėkos įteiktos Vaidui Kačinskui, Aurimui Bubliauskui, Evelinai Rimkutei, už nepriekaištingą elgesį ir dalyvavimą organizuojamuose renginiuose padėka įteikta Ryčiui Jakštui, už aukštus sportinius pasiekimus padėkomis pagerbti Matas Kontrimavičius, Klaidas Pluščiauskis, Lukas Martinkus.

Visa mokyklos bendruomenė džiaugiasi matydama užaugintą dar vieną policijos pareigūnų kartą, kuri jau visai netrukus įsilies į Lietuvos policijos šeimą ir garbingai tarnaus Lietuvos valstybei ir jos žmonėms.