Ieškoma efektyviausių būdų sprendžiant gyvūnų gerovės klausimus

Data

2022 10 13

Įvertinimas
0
TriušiukasSmall.jpg

Policijos generalinis komisaras su komanda susitiko su VŠĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ atstovais ir aptarė kaip būtų galima dar geriau spręsti su gyvūnų gerove susijusias problemas.
Susitikime daugiausiai kalbėta apie informacijos apsikeitimą, teisės aktų tobulinimą, konkrečias situacijas, su kuriomis nuolatos susiduria gyvūnų gerove besirūpinančios organizacijos.
Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla pabrėžė, kad policija pasiruošusi padėti ir prisidėti rengiant teisės aktų tobulinimo projektus, ieškant efektyvesnių sprendimų gaunant visą reikiamą informaciją. Kartu pažymėjo, kad ir policijos pareigūnams trūksta specifinių žinių, todėl būtina ieškoti būdų, kaip kelti jų kvalifikaciją.

Gyvūnų gerove besirūpinančios organizacijos vadovė Beatričė Vaitiekūnaitė-Pliuskė išreiškė viltį, kad abipusis noras išvien efektyviai spręsti problemas sumažins gyvūnų gerovės pažeidimų skaičių Lietuvoje.

Sutarta toliau aktyviau bendradarbiauti ir ieškoti efektyviausių būdų ginant ir saugant gyvūnus, įgyvendinant gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymą bei keliant visuomenės sąmoningumą gyvūnų gerovės atžvilgiu.