Geriausi kursantai susitiko su Policijos generaliniu komisaru Renatu Požėla

Data

2022 07 21

Įvertinimas
2

Į susitikimą su Lietuvos policijos generaliniu komisaru Renatu Požėla buvo pakviesti geriausių 2021–2022 metų Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM)  kursantų titulą iškovoję ir šiuo metu jau pareigūnais dirbantys Karolina Grinkevičiūtė ir Ruslan Rybnikov. LPM organizuotame Geriausios kursantų poros konkurse Karolina ir Ruslanas įveikė išties sudėtingas įvairaus pobūdžio užduotis bei nugalėjo stiprius varžovus.

„Džiaugiuosi, kad į policijos gretas jungiasi aktyvus ir motyvuotas jaunimas,“ – sakė policijos vadovas, linkėdamas tarnyboje realizuoti savo tikslus ir idėjas, nenustoti tobulėti bei puoselėti savo talentus ir pomėgius. Susitikime su geriausiais kursantais, R. Požėla papasakojo apie tarnybos perspektyvas, domėjosi kursantų nuomone apie mokslo kokybę Mastaičiuose įsikūrusioje mokykloje, apie adaptaciją policijoje.

Kursantai negailėjo gražių žodžių apie savo naujuosius kolegas. „Tiek vadovas, tiek komandos nariai labai šiltai priėmė į savo būrį. Mokslus baigėme dar tik prieš kelias savaites, turime mažai patirties, tad sulaukiame daug patarimų, paskatinimų ir motyvacijos iš draugiškų kolegų. Jaučiuosi atėjusi į palaikančią šeimą,“ – sako Joniškyje tarnybą pradėjusi Karolina. Jai pritaria ir Vilniuje tarnybą pradėjęs Ruslan: „Tiek policijos veteranai, tiek jauni kolegos palaiko ir padeda sėkmingai įsilieti į darbus.“