Filmo siužeto vertomis gaudynėmis baigėsi jaunų vyrų sulaikymas

Data

2022 04 21

Įvertinimas
0

Keturi jauni vyrai atsidūrė areštinėje. Visi jie įtariami pasipriešinimu policijos pareigūnams, plėšimu, viešosios tvarkos pažeidimu. Sulaikytieji gerai žinomi policijai, nes praeityje buvo ne kartą teisti už vagystes, plėšimus, sukčiavimą, dokumento klastojimą, neteisėtą laisvės atėmimą bei kontrabandą. Sulaikymo metu nukentėjo du policijos pareigūnai, vienas jų gydomas ligoninėje.

Balandžio 20-osios vakarą, apie 19 val. 37 min. sostinės Sietyno g. vengdami sulaikymo, Vilniaus apskr. VPK kriminalistams pasipriešino keturi jauni vyrai (gimę 1993 m., 1992 m., 1998 m. ir 1999 m.) – vienas jų peiliu grasino policijos pareigūnams, kitas, šalindamasis automobiliu „Mercedes Benz ML350“, kliudė tarnybinį automobilį „Renault Fluence“ ir sužalojo du pareigūnus. Vienas policijos pareigūnas paguldytas į ligoninę, kitas, suteikus med. pagalbą, išleistas gydytis ambulatoriškai.

Sulaikymo metu buvo panaudoti tarnybiniai ginklai – iššauti penki šūviai į besišalinantį automobilį „Mercedes-Benz ML350“. Apie 20 val. 15 min. Vilniuje, Sėlių g., automobilis surastas.

Sulaikytieji taip pat įtariami balandžio 5-osios plėšimu Vilniuje, L. Asanavičiūtės g., kai patalpose užpuolė moterį (gimusią 1994 m.) ir pagrobė rankinę su asmens dokumentais, mokėjimo kortelėmis ir pinigais. Dėl plėšimo atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 180 str. 1 d.

Ikiteisminius tyrimus dėl šių asmenų nusikalstamų veikų padarymo koordinuoja ir kontroliuoja Vilniaus apygardos prokuratūros prokurorai.