Alytiškio garaže pareigūnai aptiko svaigalų sandėlį

Alytaus apskrities policijos pareigūnai birželio 14 dienos popietę vykdytos kratos metu, Alytuje, Kaštonų g. esančiuose garažuose aptiko netikėtą radinį. 53-ejų metų vyriškis savo garaže laikė 17 talpų su šnekamojoje kalboje dar vadinama „samane“. Nustatyta, kad viso buvo surasta apie 180 litrų nelegalaus alkoholio distiliato, kuris buvo konfiskuotas.

Vyriškiui pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis ir taikyta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti.

Alytiškis yra žinomas policijos pareigūnams, šiemet kovo 18 d. Dauguose, policijos pareigūnams patikrinimui sustabdžius automobilį „Citroen C5“ paprašius pateikti dokumentus ir atidaryti bagažinę, vairuotojas nevykdė reikalavimų ir didindamas greitį ėmė važiuoti.

Sprunkantį nuo policijos pareigūnų vairuotoją, pavyko sustabdyti tik užblokavus „Citroen“ automobiliui kelią. Paaiškėjo, kad prie automobilio vairo sėdęs vyras neturi teisė vairuoti ir bando nuslėpti vežamą krovinį. „Citroen“ bagažinėje tąkart buvo rasta 54 000 vienetų cigarečių nepažymėtų Lietuvos Respublikos banderolėmis.

Minėtam alytiškiui, anksčiau įkliuvusiam su cigaretėmis, dabar, teks atsakyti už neteisėtą naminių stiprių alkoholinių gėrimų laikymą, gabenimą ar realizavimą.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir koordinuoja Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros prokurorai.