2025-07-27 suvestinė
Renginio pradžia: 2025-07-27
Viešosios tvarkos pažeidimai
Liepos 27 d. apie 14 val. 20 min. Klaipėdoje, Taikos pr., prie prekybos centro, konflikto metu vyriškis peiliu sužalojo vyrą (gim. 1982 m.), kuris paguldytas į ligoninę. Įtariamasis neblaivus (blaivumą tikrintis atsisakė) (gim. 1970 m.) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str.
Eismo įvykiai
Liepos 27 d. (sekmadienį) užregistruoti 38 eismo įvykiai, iš kurių 7 įvyko dėl neblaivių vairuotojų kaltės. Iš visų įvykusių eismo įvykių – 9 įskaitiniai eismo įvykiai, kuriuose: žuvo – 0; nukentėjo – 9, iš kurių 4 nepilnamečiai; įskaitinius eismo įvykius sukėlė neblaivūs vairuotojai – 1.
Rasti žmonių lavonai
Liepos 27 d. apie 13 val. 48 min. Anykščių r., Knitiškių k., namuose, rastas mirusio vyro (gim. 1972 m.) kūnas irimo stadijoje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Liepos 27 d. apie 17 val. 38 min. Biržų r., Ramongalių k., prie namo, rastas mirusio vyro (gim. 1955 m.) kūnas. Šalia kūno rastas ir paimtas teisėtai laikomas 12-to kalibro lygiavamzdis šautuvas „TOZ 34 R. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kiti įvykiai
Liepos 27 d. apie 21 val. 40 min. Kėdainiuose, Akacijų g. - Uosių g. sankryžoje, tarp vyro (gim. 2000 m.) ir neblaivaus (2,54 prom.) vyro (gim. 1973 m.) įvyko žodinis konfliktas, ko pasekoje vyras (gim. 1973 m.) nuėjęs į namus ir pasiėmęs du daiktus, panašius į šaunamuosius ginklus, nusitaikė į vyrą (gim. 2000 m.), kuris buvo namuose (adresu Akacijų g.). Įvykio metu žmonės nenukentėjo. Įtariamasis, pas kurį rasti ir paimti galimai du pneumatiniai šautuvai su optiniais taikikliais, uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 145 str. 1 d.
PASTABOS:
1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Atnaujinimo data: 2025-07-29