2019-09-04 įvykių suvestinė

Sveikatos sutrikdymai

Rugsėjo 4 d. apie 17 val. 45 min. į Vilniaus ligoninę pristatytas ir dėl veido, galvos, krūtinės ir rankų nudegimų paguldytas nepilnametis (g. 2011 m.), kuris tą pačią dieną Anykščių r., Vaidlonių k., apdegė, vaikams neatsargiai elgiantis su degiu skysčiu.

Kiti įvykiai

Rugsėjo 4 d. apie 12 val. į Alytaus apskr. VPK kreipėsi vyras (g. 1937 m.), kuris nurodė, kad rugsėjo 2 d. nenustatytu laiku, Prienų r., Stuomenų k., valydamas namo kaminą, rado galimai jo mirusiam tėvui priklausantį lygiavamzdį šautuvą. Šautuvą paėmė policijos pareigūnai.

Rugsėjo 4 d. apie 20 val. 15 min. Druskininkų sav., kelyje Leipalingis-Stračiūnai-Merkinė-Guobiniai policijos pareigūnai sustabdė automobilį „Toyota Previa“ kurį vairavo vyras (g. 1967 m.). Patikrinus sustabdytą transporto priemonę, viduje rasta 6 340 vnt. įvairių ryšių pakelių cigarečių kurios nebuvo paženklintos LR Vyriausybės nustatyta tvarka. Vyras uždarytas į areštinę.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Rugsėjo 4 d. apie 23 val. 45 min. Vilniaus r., Mickūnų mstl., neblaivus (0,72 prom. alkoholio) vyras (g. 1981 m.), siekdamas išvengti sulaikymo pasipriešino Vilniaus apskr. VPK pareigūnui. Pareigūnas, po medikų apžiūros, gydomas ambulatoriškai. Vyras uždarytas į areštinę.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2019-09-05