2019-01-08 įvykių suvestinė

Sveikatos sutrikdymai
Sausio 8 d. 18 val. 23 min. į Vilniaus ligoninę kreipėsi (atvyko su socialine darbuotoja) ir dėl dešinės plaštakos dviejų delnakaulių lūžimų paguldytas nepilnametis (g. 2004 m.), kuris paaiškino, kad sausio 6 d. Vilniuje, Justiniškių g., prie prekybos centro, jį ginčo metu sumušė nepažįstamas asmuo.

Gaisrai
Sausio 8 d. apie 6 val. Marijampolės sav., Liudvinavos k., užgesinus gaisrą name, gaisravietėje rastas apdegęs mirusio vyro (g. 1960 m.) kūnas. Gaisro priežastis nustatinėjama.

Kiti įvykiai
Sausio 8 d. apie 16 val. 30 min. Kauno r., Mastaičiuose, bute, atliekant remontą, rastas revolveris. Ginklą paėmė policijos pareigūnai.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais
Sausio 8 d. 17 val. 44 min. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Ozo g., prekybos ir pramogų centre, sulaikyta moteris, kuri iš parduotuvės „Maxima“ pavogė prekių už 56 eurus. Įtariamoji Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM Vilniaus pasienio rinktinės Kenos pasienio užkardos vyresnioji pasienietė A. K. (g. 1987 m.).
 

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2019-01-09