2018-04-27 įvykių suvestinė

Nužudymai 
Balandžio 27 d. apie 19 val. 50 min. Biržų r., Parovėjos k., kilus konfliktui, vyras (g. 1971 m.), iššovęs iš teisėtai laikomo pistoleto „Beretta“ nenustatytą kiekį šūvių, sužalojo kitą vyrą (g. 1972 m.), kuris dėl šautinės žaizdos pilve ligoninėje mirė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais 
Balandžio 27 d. apie 18 val. 30 min. Kaune, Kalniečių g., Kauno apskr. VPK Kauno m. Žaliakalnio PK tyrėja ir tyrėjas, pagal gautą pranešimą dėl galimai neblaivaus vairuotojo, sustabdė automobilį „VW Passat“, kurio vairuotojas tikrintis blaivumą ir pateikti dokumentus atsisakė. Sulaikomas vairuotojas kelis kartus bandė suduoti ranka tyrėjui, toliau tęsė aktyvius veiksmus ir nenurimo, bandydamas pasišalinti iš įvykio vietos. Bandant sulaikyti minėtą asmenį panaudoti kovinių imtynių veiksmai ir elektro impulsinis prietaisas „Taser X26P“. Sulaikymo metu buvo sužaloti minėtieji pareigūnai, kurie dėl rankos sužalojimų ir nubrozdinimų, suteikus med. pagalbą, gydomi ambulatoriškai. Įtariamasis (g. 1969 m.) (blaivumą tikrintis atsisakė) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.

Valstybės tarnautojo papirkimas 
Balandžio 27 d. apie 3 val. 20 min. Klaipėdoje, Mažojo kaimelio g., vairuotojas (g. 1979 m.), siekdamas išvengti atsakomybės už KET pažeidimą (automobilį vairavo neblaivus, girtumą atsisakė pasitikrinti), Klaipėdos apskr. VPK pareigūnams siūlė susitarti, neįvardindamas pinigų sumos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 227 str. 2 d.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-04-28