2018-04-10 įvykių suvestinė

Sveikatos sutrikdymai
Balandžio 10 d. apie 18 val. Panevėžio r., Startų k., namuose, neblaivi (2,71 prom. alkoholio) moteris (g. 1975 m.) peiliu sužalojo sugyventinį (g. 1938 m.), kuris dėl durtinės žaizdos krūtinės ląstoje, pristatytas ir paguldytas į Panevėžio ligoninę. Įtariamoji uždaryta į areštinę.

Viešosios tvarkos pažeidimai
Balandžio 10 d. apie 11 val. Kaune, Baltijos g., du nepažįstami vaikinai, grasindami peiliu bei vienas iš jų rankoje laikydamas kažką aštraus, sugniaužęs kumštyje, smogė į veidą nepilnamečiui (g. 2002), kuris dėl skruosto įdrėskimo, po medikų apžiūros, gydomas ambulatoriškai.

Kiti įvykiai
Balandžio 10 d. 6 val. 24 min. gautas pranešimas, kad Klaipėdoje, P. Lideikio g., pastebėtas nuo kelio nuvažiavęs ir į medį atsitrenkęs automobilis „BMW 320D“. Į įvykio vietą atvykus policijos pareigūnams, automobilyje, prie vairo, rastas sėdintis vairuotojas (g. 1997 m.), kuris dėl politraumos paguldytas į ligoninę. Automobilyje, ant priekinės keleivio sėdynės, aptiktas kruvinas peilis. Tą pačią dieną 8 val.  47 min. iš ligoninės gautas pranešimas, kad vyriškis į ligoninę paguldytas dėl politraumos ir durtinės žaizdos krūtinėje. Įvykio aplinkybės nustatinėjamos.

Balandžio 10 d. 10 val. 10 min. gautas pranešimas, kad Vilniuje, Gedimino pr., Vilniaus apygardos teisme, gautas vokas su įtartinu turiniu. Vokas pristatytas į Nacionalinę visuomenės sveikatos priežiūros laboratoriją.

Balandžio 10 d. apie 10 val. Kauno r., ties Girininkų I k., miške, aptiktas į žemę įkastas bidonas, kuriame rasti karo laikų granata bei apie 100 lapų su spausdintinu tekstu (lapuose matomas Lietuvos herbas ir užrašas „Partizanai“).

Balandžio 10 d. 13 val. 34 min. BPC gautas pranešimas, kad Panevėžyje, Ukmergės g., prekybos centre, padėtas sprogmuo. Įvestas planas „Skydas“. Patikrinimo metu sprogmenų nerasta.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais
Balandžio 10 d. apie 1 val. Anykščių r., Čekonių k., nuosavo namo kieme, sudegė Utenos apskr. VPK Anykščių r. PK vyriausiojo patrulio  (g. 1969 m.) automobilis „Škoda Octavia“ (pagamintas 2007 m.). Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-04-11