2018-04-09 įvykių suvestinė

Sveikatos sutrikdymai
Balandžio 9 d. apie 8 val. 30 min. Varėnoje, J. Basanavičiaus g., namuose, kilus konfliktui, vyras (g. 1981 m.), mažametės dukros (g. 2015 m.) akivaizdoje, peiliu sužalojo sutuoktinę (g. 1984 m.), kuri dėl durtinių žaizdų pilve paguldyta į ligoninę. Mažametė perduota močiutei. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 138 str. 2 d. 3 p.

Eismo įvykiai
Balandžio 9 d. apie 9 val. Klaipėdos r., kelio Kisiniai-Baičiai-Šniaukštai 4-ajame km, automobilis „Mercedes Benz C220“, vairuojamas vairuotojo (g. 1962 m.), nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į medį. Per eismo įvykį žuvo vairuotojas.

Rasti žmonių lavonai
Balandžio 9 d. apie 15 val. 30 min. Vilniuje, Šiaurės g., po tiltu, upėje, rastas nenustatytos tapatybės moteriškos lyties lavonas irimo stadijoje.

Kiti įvykiai
Balandžio 9 d. apie 12 val. 10 min. Vilniuje, Pramonės g., geležinkelio stoties prieigose, ties pėsčiųjų tiltu, nepilnamečiai (g. 2003 m. ir g. 2004 m.) vaikščiojo ant stovėjusio traukinio sąstato cisternų, kai pirmasis prisilietė prie aukštos įtampos laidų, dėl ko jis ir šalia stovėjęs antrasis berniukas patyrė elektros traumą. Nukentėjusieji - vienam nustatytas 61 proc. kūno nudegimas kitam nustatytas 8 proc. kūno nudegimas) paguldyti į ligoninės reanimacijos skyrių.

Balandžio 9 d. apie 20 val. Zarasų r.,  Jurasiškių vs., namo kieme, mažametė (g. 2009 m.) žaisdama su oriniu šautuvu  sužalojo mažametę sesę (g. 2009 m.), kuri dėl šautinės žaizdos rankoje paguldyta į ligoninę. Ginklas paimtas. Aplinkybės aiškinamos.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais
Balandžio 8 d. apie 20 val. 20 min. Šilutėje, Melioratorių al., bute, sulaikant ieškomą nepilnametę (g. 2000 m.), ji kumščiu sudavė į veidą tarnybos metu uniformuotai Tauragės apskr. VPK Šilutės r. PK Reagavimo skyriaus tyrėjai. Pristačius merginą į Tauragės apskr. VPK Šilutės r. PK patalpas ir bandant nuimti antrankius, ji pradėjo aktyviais veiksmais priešintis ir minėtai pareigūnei įkando į plaštaką. Įtariamoji uždaryta į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.

Balandžio 9 d. 22 val. 30 min. Vilniaus r., Rudaminos k., namuose, policijos pareigūnams atvykus į iškvietimą dėl konflikto, neblaivus (2,18 prom. alkoholio) vyriškis (g. 1994 m.) tris kartus kumščiu sudavė Vilniaus apskr. VPK Patrulių rinktinės 2-osios kuopos vyriausiajam patruliui į veidą, taip sukeldamas jam fizinį skausmą. Įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.

Balandžio 9 d. 19 val. 8 min. į Vilniaus ligoninę iš Vilniaus, Rasų g., Vilniaus 2-ųjų pataisos namų, pristatytas ir dėl durtinės žaizdos pilve, suteikus med. pagalbą, grąžintas atgal nuteistasis S. M. (g. 1967 m.), kuris paaiškino, kad tą pačią dieną Vilniaus 2-uose pataisos namuose, jį nenustatytu aštriu daiktu sužalojo kitas nuteistas asmuo. Aplinkybės aiškinamos.
 

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-04-10