2018-04-07 įvykių suvestinė

Sveikatos sutrikdymai
Balandžio 7 d. apie 19 val. į Vilniaus ligoninę iš Vilniaus, Kryžiokų Sodų g., namų, pristatytas ir dėl kaukolės lūžio paguldytas vyras (g. 1986 m.), kuris paaiškino, kad balandžio 6 d. apie 16 val. Vilniuje, Kalvarijų g., prie Žaliojo tilto, jį sumušė asmenys.

Balandžio 8 d. 1.23 val. gautas pranešimas dėl smurto artimoje aplinkoje, kad Vilniuje, Juozo Balčikonio g., tarp vyro (g. 1983 m.) ir žmonos (g. 1983 m.) vyksta žodinis konfliktas, kurio metu vyras naudoja psichologinį smurtą, grasina fiziniu smurtu. Abu asmenys sulaikyti ir pristatyti į policiją aiškintis aplinkybių. Sutuoktiniai blaivūs.

Plėšimai
Balandžio 7 d. apie 24 val. Alytaus r., Takniškių k., (vienkiemis), į neužrakintą vyro (g. 1955 m.) namą įsibrovė keturi kaukėti asmenys, kurie šeimininką pagriovė ant grindų, surišo bei pagrobė du mobiliojo ryšio telefonus, du elektrinius gręžtuvus, benzininį pjūklą, skrudintuvą ir 30 eurų. Nukentėjusysis dėl sukelto fizinio skausmo į gydymo įstaigas nesikreipė. Materialinis nuostolis nustatinėjamas.

Eismo įvykiai
Balandžio 5 d. apie 9 val. Panevėžio r., kelyje Kėdainiai-Krekenava-Panevėžys 44-ame km, automobilis ,,VW Passat“, vairuojamas vairuotojo (g. 1941 m.), išvažiuojant iš šalutinio kelio, nepraleido ir susidūrė su pagrindiniu keliu važiavusiu automobiliu ,,Peugeot-806“, kurį vairavo vairuotojas (g. 1965 m.). Dėl patirtų daugybinių kūno sužalojimų automobilio ,VW Passat“ vairuotojas buvo paguldytas į Panevėžio ligoninę. Balandžio 7 d. apie 6 val. 50 min. jis ligoninėje mirė.

Balandžio 7 d. apie 10 val. 30 min. Vilniuje, Salininkų–Kelmijos Sodų 33-ios–Melioratorių gatvių sankryžoje, motociklas ,,Suzuki GSF 600“, vairuojamas vairuotojo (g. 1985 m.), atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį ir į kairę pusę sukusį automobilį ,,Mercedes Benz“, kurį vairavo vairuotojas (g. 1960 m.). Eismo įvykio metu žuvo motociklo vairuotojas.

Balandžio 8 d. apie 3 val. 45 min. Druskininkuose, Veisiejų g., automobilis „Opel Zafira", vairuojamas jaunuolio (g. 1998 m.), nuvažiavo nuo kelio ir atsitrenkė į pastatą. Per eismo įvykį žuvo keleivis (g. 1999 m.) bei sužaloti vairuotojas ir kartu važiavę jaunuoliai (g. 1999 m.) bei (g. 1998 m.), kurie apžiūrai pristatyti į ligoninę.

Gaisrai 
Balandžio 7 d. apie 8 val. Šilalės r., Dargių k., vyro (g. 1967 m.) name, kilo gaisras, kurio metu žuvo namo šeimininkas.

Balandžio 6 d. apie 22 val. 30 min. Vilniuje, Vydūno g., prie daugiabučio namo, automobilių stovėjimo aikštelėje, automobilyje ,,Fiat Scudo“ (pagamintas 1999 m.), kilo gaisras, kurio metu sudegė automobilis bei sudegė šalia stovėjęs automobilis „Citroen Jumpy“ (pagamintas 2000 m.) ir apdegė šalia stovėjęs automobilis „Nissan Primera“ (pagamintas 1999 m.). Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.

Balandžio 7 d. apie 3 val. 45 min. Kėdainių r., Sangailų k., sandėlyje (pastatas priklauso penkiems asmenims), kilo gaisras, kurio metu sudegė pastatas. Taip pat sudegė pastate buvę 70 t žirnių ir 7 t pupų. Įtariamas padegimas. Bendra padaryta žala siekia 72 534 eur.

Balandžio 7 d. apie 23 val. 20 min. Kaune, Rokų g., prie prekybos centro, automobilių stovėjimo aikštelėje, sudegė automobilis „Renault Espace“ (pagamintas 1994 m.) (savininkas nustatinėjamas). Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.

Balandžio 7 d. apie 22 val. 5 min. Radviliškyje, Vasario 16-osios g., dviejų aukštų medinio namo laiptinėje, kilo gaisras, kurio metu apdegė perdanga, sienos, stogas, durys ir grindys. Įvykio metu žmonės nenukentėjo. Įtariamas padegimas. Nuostolis nustatinėjamas.

Rasti žmonių lavonai 
Balandžio 7 d. apie 8 val. 10 min. Vilniuje, Dariaus ir Girėno g., tabore, rastas apie 45 metų amžiaus nenustatytos asmenybės vyriškio lavonas su nubrozdinta ranka bei praskeltu antakiu. Aplinkybės aiškinamos.

Balandžio 7 d. apie 13 val. į ligoninę iš namų Vilniuje, I. Domeikos g., be gyvybės ženklų pristatyta mažametė (g. 2017 m.), kuriai ligoninėje konstatuota mirtis.

Balandžio 7 d. apie 14 val. 55 min. Kaišiadorių r., ties Grabučiškių k., Kauno mariose, rastas nenustatytos tapatybės vyriškio lavonas irimo stadijos.

Balandžio 7 d. apie 19 val. 50 min. Panevėžio r., Lakštingalų k., ties Naujamiesčio g., Nevėžio upėje, rastas nenustatytos tapatybės ir lyties lavonas irimo stadijos.

Kiti įvykiai
Balandžio 8 d. 4 val. 53 min. Kaune, Šv. Gertrūdos g., policijos pareigūnams nestojo stabdomas automobilis „Lexus IS 220“. Persekiojimo metu Kauno apskr. VPK pareigūnas iš tarnybinio ginklo iššovė šūvius (peršautos persekiojamo automobilio dvi padangos). Kaune, Kalvarijos–Naujadvarių g. sankryžoje, nestojęs automobilis buvo sustabdytas. Automobilį vairavo neblaivus (1,30 prom.) vairuotojas (g. 1990 m.).

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-04-08