2018-04-05 įvykių suvestinė

Sveikatos sutrikdymai
Balandžio 5 d. apie 21 val. 35 min. Trakuose, Mindaugo g., gyvenamojo namo laiptinėje, vyras (g. 1964 m.) užpuolė nepilnametį (g 2005 m.), sudavė jam du kartus kumščių į pilvą, bandė smaugti bei grasindamas susidoroti, pastarajam įrėmė į kaklą daiktą panašų į pistoletą. Nepilnametis po medikų apžiūros gydomas ambulatoriškai. Neblaivus (girtumą tikrintis atsisakė) įtariamasis uždarytas į areštinę. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Viešosios tvarkos pažeidimai
Balandžio 5 d. apie 21 val. 30 min. Vilniuje, Kalvarijų g., visuomeninio transporto stotelėje „Žaliasis tiltas“, šalia prekybos kiosko mepažįstamos merginos papurškė dujų į akis nepilnametei (g. 2001 m.), kuri dėl akių graužaties, pristatyta ir paguldyta į Vilniaus ligoninę.

Svetimo turto pagrobimai
Balandžio 5 d. apie 8 val. 45 min. Molėtų r., Kulinių k., vyras (g. 1964 m.) savo  sodyboje pastebėjo, kad iš kluono, galimai, sienoje atlupus lentas ir iš vidaus atidarius vartus, pavogtas vejos pjovimo traktorius „John Deere X748“ su prikabintu nupjautos žolės surinkimo bunkeriu. Nuostolis - 17 500 eurų.

Įvykiai, susiję su narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis
Balandžio 6 d. apie 2 val. 30 min. Kaune, Utenos g., policijos pareigūnams sustabdžius automobilį „Audi A4“, pas vieną iš keleivių (g. 1999 m.), juodame krepšyje rastas plastikinis paketas su 35 vnt. įvairių spalvų tabletėmis ir politileninis maišelis su žalios spalvos medžiaga, įtariama jog tai narkotinės medžiagos. Įtariamasis uždarytas areštinę.

Kiti įvykiai
Balandžio 5 d. apie 7 val. 16 min. Mažeikiuose, Naftininkų g., daugiabučio namo kieme, po automobiliu „Land Rover Freelander“ (pagamintas 2005 m.) galimai sprogo nenustatytas sprogmuo, kurio metu apgadintas automobilis „Land Rover Freelander“ bei dėl sprogimo apdegė šalia stovėjęs automobilis „Citroen C8“ (pagamintas 2006 m.). Taip pat sprogimo metu išdužo buto (pirmas aukštas) plastikinio lango paketas. Įvykio metu žmonės nesužaloti. Materialinis nuostolis nustatinėjamas.

Balandžio 5 d. 14 val. 35 min. į Šiaulių ligoninę iš Šiaulių r., Ginkūnų k., namų, pristatytas (atvežė motina) ir dėl apsinuodijimo medikamentais paguldytas stebėti mažametis (g. 2015 m.).

Balandžio 5 d. apie 19 val. 45 min. Jonavoje, Plento g., sulaikytas vyras (g. 1986 m.), pas kurį rastas ir paimtas daiktas panašus į šaunamąjį ginklą (revolveris „OLYMPIC 38“, be serijos numerio). Vyras uždarytas į areštinę.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-04-06