2017-11-06 įvykių suvestinė

Sveikatos sutrikdymai
Lapkričio 6 d. gautas moters (g. 1990 m.) pranešimas, kad lapkričio 5 d. apie 14 val. Molėtuose, J. Janonio g., prie namo, iš matymo pažįstama moteris sugriebė už juosmens jos mažametį sūnų (g. 2011 m.) ir jį supurtė, tuo sukeldama jam fizinį skausmą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 3 d.

Lapkričio 6 d. gautas moters (g. 1975 m.) pranešimas, kad lapkričio 3-5 d. (tikslus laikas nustatinėjamas) Kėdainių r., Meironiškėlių k., laikinai būnant pas tėvą g. (1970 m.), namuose, ant mažamečio (g. 2009 m.) užgriuvo tėvo sugyventinė (duomenys nustatinėjami). Mažametis dėl kraujosruvos sėdmenyje ir sėdmens sumušimo lapkričio 6 d. pristatytas apžiūrėti į Kauno ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 3 d.

Lapkričio 6 d. gautas Vilniaus m. savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos tarnybos pranešimas, kad lapkričio 4 d. apie 19 val. Vilniuje, Eglinės Sodų 8-oji g., namuose, tėvas (g. 1986 m.) pastūmė mažametę dukrą (g. 2008 m.), kuri nugriuvusi ant grindų patyrė veido ir rankos sužalojimus. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 140 str. 3 d.

Svetimo turto pagrobimai
Lapkričio 6 d. 7 val. 40 min. pastebėta, kad Šiaulių r., Raizgių k., iš namo kiemo pagrobtas automobilis „Toyota Highlander“ (pagamintas 2014 m.), kuriame buvo nešiojamas kompiuteris, 7 600 eurų, asmens dokumentai bei iš garažo pagrobtas automobilis „Toyota Venza“ (pagamintas 2013 m.). Nuostolis – 57 790 eurų.

Gaisrai
Lapkričio 6 d. apie 1 val. 30 min. Anykščių r., Žviliūnų k., užgesinus degantį namą, rastas stipriai apdegęs, galimai, vyro (g. 1975 m.) lavonas. Gaisro priežastis nustatinėjama.

Kiti įvykiai
Lapkričio 6 d. į Klaipėdos ligoninę pristatytas ir dėl politraumos paguldytas vyras (g. 1979 m.), kuris vėliau ligoninėje mirė. Nustatyta, kad vyriškis tą pačią dieną apie 12 val. Palangoje, Šventojoje, Mokyklos g., darbo metu, statybvietėje nukrito iš tam tikro aukščio. Aplinkybės aiškinamos.

Lapkričio 6 d. apie 22 val. 10 min. Marijampolės apskr. VPK gautas pranešimas, kad Jurbarko r., Raudonės mstl., namuose, neblaivūs tėvai neprižiūri nepilnamečių vaikų. Įvykio vietoje rasti neblaivūs (2,01 prom.) moteris (g. 1970 m.) ir (2,61 prom.) vyras (g. 1967 m.). Nepilnamečiai vaikai (g. 2001 m. ir 2002 m.) perduoti brolio (g. 1990 m.) globai.

Lapkričio 6 d. apie 19 val. 45 min. Utenos r., šalia Vaikutėnų k., sulaikyti aštuoni Vietnamo piliečiai, iš jų vienas nepilnametis (g. 2004 m.). Sulaikyti Vietnamo piliečiai perduoti Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM pareigūnams.

Lapkričio 6 d. apie 18 val. 10 min. į Vilkaviškio ligoninę iš Vilkaviškio r., Kybartų, Darvino g., vaikų globos namų, pristatyta ir dėl žastikaulio lūžio apžiūrėti išvežta į Kauno ligoninę nepilnametė (g. 2003 m.). Kybartų vaikų globos namų darbuotoja paaiškino, kad nepilnametė, bandydama pabėgti iš vaikų globos namų, iššoko per antrame aukšte esančio kambario langą ir susižeidė.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais
Lapkričio 6 d. apie 19 val. 20 min. Utenos apskr. VPK areštinėje suimtasis pagal LR BK 178 str. 2 d., (g. 1992 m.) paskelbė bado akciją, motyvuodamas tuo, kad pas jį neatvyksta bylą kontroliuojantis prokuroras. Tą pačią dieną apie 19 val. 40 min. gautas papildomas pranešimas, kad bado akciją nutraukia iki lapkričio 7 d., tačiau ją tęs, jei pas jį neatvyks prokuroras.

Lapkričio 6 d. apie 12 val. 40 min. Pasvalio r., šalia Škilinpamūšio k., Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM Pakrančių apsaugos rinktinės Šiaulių užkardos veikimo teritorijoje, pasienio pareigūnams nestojo stabdomas automobilis „BMW X5“ (valst. nr. estiški), kurio vairuotojas padidinęs greitį nuvažiavo. Policijos ir pasienio pareigūnams persekiojant nestojusį automobilį, du pasienio pareigūnai iš tarnybinių pistoletų „Glock 19“ iššovė keletą įspėjamųjų šūvių į viršų. Pasvalio r., ties Pačeriaukštės k., persekiojamas automobilis nuvažiavo nuo kelio ir užklimpo, vairuotojas pasišalino į šalia esanti mišką. Nustatyta, kad automobilis lapkričio 6 d. pavogtas Estijos Respublikoje. Asmuo, vairavęs automobilį, nustatinėjamas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 189 str. 1 d.

Lapkričio 6 d. apie 23 val. 45 min. Kauno apskr. VPK areštinėje, kameroje, pasidaręs iš diržo kilpą bandė pasikarti įtariamasis (g. 1957 m.), kuris tą pačią dieną sulaikytas pagal ikiteisminį tyrimą pagal LR BK 182 str. 1 d. Vyras paguldytas į ligoninę.

Lapkričio 7 d. apie 1 val. 55 min. Alytaus r., kelio Alytus-Seirijai-Lazdijai 8-ame km, policijos pareigūnams nestojo stabdomas automobilis „Mercedes Benz“ (valst. nr. vokiški), kurio vairuotojas padidinęs greitį nuvažiavo. Persekiojant nestojusį automobilį, kuris draudžiamu greičiu pravažiavo Alytaus miestą, prieš žiedinę sankryžą policijos pareigūnai patiesė spec. priemonę „Ežį“, kurią minėtas automobilis pravažiavo. Toliau automobiliui važiuojant keliu Antakalnis-Jieznas-Alytus-Merkinė garsiakalbio pagalba buvo liepta sustabdyti automobilį arba bus panaudotas šaunamasis ginklas. Automobilio vairuotojas į nurodytus reikalavimus nereagavo ir Alytaus apskr. VPK Kelių policijos skyriaus kelių patrulių būrio vyriausioji patrulė iššovė keletą įspėjamųjų šūvių į viršų ir vieną šūvį į kairės pusės galinį ratą, kurį peršovė. Automobilį vairavęs vairuotojas (g. 1994 m.) uždarytas į areštinę. Nustatyta, kad automobilis lapkričio 6 d. pavogtas Vokietijoje. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 189 str. 1 d.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2017-11-07