2022-11-02 įvykių suvestinė

Įvykiai, susiję su narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis

Lapkričio 2 d. apie 10 val. 45 min. Vilniuje, Darbininkų g., moters (g. 1974 m.) bute rastas ir paimtas plastikinis indelis su 62 vnt. folijos lankstinukais, kuriuose šviesios spalvos milteliai (įtariama, kad tai narkotinė medžiaga). Įtariamieji: moteris (g. 1984 m.), vyras (g. 1955 m.) bei neblaivūs (1,41 prom.) vyras (g. 1973 m.) ir (0,68 prom.) vyras (g. 1953 m.) uždaryti į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 1 d.

Kiti įvykiai

Lapkričio 2 d. apie 22 val. 15 min. Kaune, Mažoji g., savo bute, rastas sužalotas vyras (g. 1940 m.), kuris paguldytas į ligoninę. Įtariama, kad vyras į save šovė iš teisėtai laikomo medžioklinio lygiavamzdžio šautuvo. Surinkta medžiaga pagal LR BK 138 str. 1 d.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Lapkričio 2 d. apie 14 val. 39 min. Klaipėdoje, Tilžės g., vyras (g. 1997 m.) įsibrovė į aptvertą teritoriją ir pavogęs įmonei priklausantį šakinį krautuvą „Komatsu FG30“ apgadino 4 automobilius. Vėliau nuėjęs į degalinę pavogė stovėjusį benzinvežį „Mercedes Benz“ (tuo metu pylė degalus) ir nuvažiavo link Palangos. Persekiojimo metu, vairuotojas nepakluso teisėtiems policijos pareigūnų reikalavimui sustoti, todėl Klaipėdos r., kelyje Klaipėda-Liepoja 24 km. Palangos m. pareigūnai tarnybiniu automobiliu „VW Transporter“ užblokavo kelią, o persekiojamas benzinvežis trenkėsi į tarnybinį automobilį ir nesustojęs nuvažiavo. Atliekant tolimesnį vilkiko persekiojimą, priekyje buvo ištiesta priverstinio stabdymo priemonė „ežys“, kurią pervažiavęs sustojo už kelių kilometrų. Policijos pareigūnams bandant sulaikyti vairuotoją, benzinvežis pradėjo judėti atbuline eiga ir atsitrenkė į gale stovėjusį Klaipėdos m. PK tarnybinį automobilį „Škoda Superb“. Įvykio metu žmonės nenukentėjo. Vyras uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 178 str. 3 d.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2022-11-03