Ginklų išbandymas

CIVILINĖJE APYVARTOJE ESANČIŲ TRUMPŲJŲ ŠAUNAMŲJŲ GINKLŲ IŠBANDYMO PASLAUGA BUS TEIKIAMA TIK ASMENIMS, KURIE IŠ ANKSTO REZERVUOJA LAIKĄ per policijos elektroninių paslaugų sistemą.

Eil. Nr.

Pavadinimas

Aprašymo turinys

1. Administracinės paslaugos pavadinimas Ginklų išbandymas.
2. Teisės aktai, reguliuojantys administracinės paslaugos teikimą
  • Lietuvos Respublikos ginklų ir šaudmenų kontrolės įstatymas.
  • Lietuvos policijos generalinio komisaro 2019-08-26 įsakymas Nr. 5-V-641 „Dėl A, B kategorijų graižtvinių trumpųjų šaunamųjų ginklų išbandymo, tūtelių ir kulkų kolekcijų sudarymo, tvarkymo ir naudojimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.
3. Informacija ir dokumentai, kuriuos turi pateikti asmuo
  1. Leidimas laikyti (nešiotis) ginklus.
  2. Banko kvitas, patvirtinantis, kad sumokėta už paslaugą, arba mokėjimo pavedimo, atlikto elektroninės bankininkystės priemonėmis, išrašas (kopija). Dokumentą, patvirtinantį apmokėjimą, reikia atspausdinti arba galite atsiųsti el. paštu [email protected]
  3. Ginklas su jam skirtais šoviniais (pistoletui – 3 šoviniai, revolveriui – šovinių skaičius lygus būgnelio kamerų skaičiui). Šoviniai turi būti kokybiški (šovinio dalys neturi defektų, subraižymų, nėra paveiktos metalo korozijos).
4. Administracinės paslaugos teikėjas Vilniaus apskrityje

Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro Ginklų, sprogmenų ir trasologinių tyrimų skyrius, tel. (8 5) 271 9677, el. p. [email protected].

P.S. Ginklai taip pat išbandomi Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus, Tauragės ir Telšių apskričių vyriausiuose policijos komisariatuose.

5. Administracinės paslaugos vadovas Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro Ginklų, sprogmenų ir trasologinių tyrimų skyriaus viršininkas.
6. Administracinės paslaugos suteikimo trukmė

20 minučių, jei išbandymui asmuo pateikia 1-4 ginklus.

Jei išbandymui pateikiama penki ir daugiau ginklų, apie tai būtina telefonu (8 5) 271 9677) iš anksto informuoti paslaugos teikėjus ir suderinti abiem pusėms patogų ginklų išbandymo laiką.

7. Administracinės paslaugos suteikimo kaina (jei paslauga teikiama atlygintinai)

Vadovaujantis Lietuvos policijos generalinio komisaro 2020 m. kovo 13 d. įsakymu Nr. 5-V-240, nuo 2020 m. birželio 1 d. vieno ginklo išbandymo kaina su PVM ‒ 21,00 EUR (17,36 EUR be PVM).

Banko kvito (mokėjimo) rekvizitai:

  • Gavėjas – Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centras;
  • Gavėjo bankas: AB "SEB bankas"
  • Sąskaita: LT747044060007950729
  • Banko kodas: 70440
  • Mokėjimo paskirtis: Už ginklo išbandymą, Saltoniškių g. 19, Vilnius
8. Informacija

LPKTC yra Liepyno g. 11A, priešais PC „Panorama“.

Įėjimas per Policijos departamentą, Saltoniškių g. 19,

kreiptis į budėtoją.

Ginklų priėmimas:

Paslauga bus teikiama tik iš anksto už ją sumokėjus ir pateikus banko kvitą, patvirtinantį apmokėjimą, arba mokėjimo pavedimo, atlikto elektroninės bankininkystės priemonėmis, išrašą (kopiją).

Atsiskaityti vietoje galima grynaisiais pinigais terminale (papildomas mokestis 2 eurai). Atkreipiame dėmesį, kad terminalas išduoda ribotą kiekį grąžos monetomis - 15 eurų.

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-03-03