Žalgirio mūšio 610-osioms metinėms skirtas pėsčiųjų žygis „Po Birštono apylinkes“

Data

2020 07 03

Įvertinimas
0
unnamed.png

Siekiant skatinti glaudų policijos darbuotojų ir jų šeimos narių bei kitų statutinių institucijų bendradarbiavimą, populiarinant pėsčiųjų žygius ir kitas sportinės veiklos formas tarp policijos darbuotojų, gerinant jų profesinį pasirengimą ir sudarant sąlygas sveikai bei aktyviai leisti laisvalaikį, organuzuojamas pėsčiųjų žygis „Po Birštono apylinkes“, skirtas 610-osioms Žalgirio mūšio metinėms.

Pėsčiųjų žygį organizuoja Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos kartu su Lietuvos policijos mokykla ir Alytaus apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu. Pėsčiųjų žygis vyks liepos 17 d. Birštono apylinkėse.
    
Pėsčiųjų žygyje gali dalyvauti Lietuvos policijos ir kitų vidaus reikalų sistemos įstaigų darbuotojai, jų šeimos nariai ir pavieniai asmenys. Dalyviai privalo laikytis žygio organizatorių nurodymų. Žygio metu kiekvienas dalyvis pats atsako už savo sveikatą ir asmeninius daiktus. Už asmenis, kurie yra jaunesni nei 16 m., atsako juos lydintys suaugusieji.

Dalyviai registruojami iki liepos 15 d. el. paštu roberta.poskiene@policija.lt, dalyviai turi pateikti užpildytą registracijos formą.

Dalyviams nustatomas 10 Eur dalyvio mokestis. Vaikams iki 18 m. dalyvio mokesčio mokėti nereikia. Registracija gali būti stabdoma anksčiau, apie tai pranešama interneto svetainės policija.lrv.lt sporto skiltyje.

Planuojamos šios pėsčiųjų žygio distancijos:
1. vaikų (šeimos) trasa – apie 6 km;
2. suaugusiųjų (draugų) trasa – apie 21 km.

Kiekvienas dalyvis, įveikęs pasirinktą distanciją, galės pasivaišinti koše ir arbata. Suaugusiųjų (draugų) trasoje, pusiaukelėje, bus įrengtas maitinimo punktas (pateikiamas geriamasis vanduo). Rekomenduojama žygio metu su savimi į trasą pasiimti gėrimų ir užkandžių.

Pirmieji užsiregistravę 200 dalyvių renginio dieną bus apdovanoti atminimo medaliais.
    
Pėsčiųjų žygio medalis bus specialios formos. Surinkus visus tris 2020 metais vyksiančių policijos žygių medalius, iš jų bus galima sudėti specialią „Pažink Tėvynę keliaudamas 2020“ dėlionę.

Dėl papildomų klausimų, susijusių su pėsčiųjų žygio organizavimu, galima kreiptis į Petrą Pranckūną – Policijos departamento Žmogiškųjų išteklių ir teisės valdybos Karjeros skyriaus vyriausiąjį specialistą, tel. (8 5) 271 7983, +370 686 04 006.
    
Renginys yra nekomercinis. Dalyvio mokestis renkamas norint užtikrinti kokybišką renginio infrastruktūrą, renginio dalyvių saugumą ir aprūpinimą būtinomis priemonėmis.

Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos rekomendacijas ir  epidemiologinę situaciją šalyje dėl koronaviruso infekcijos (COVID-19), gali būti taikomi atitinkami žygio ribojimai ar pakeitimai.

Renginio programa
Registracijos forma
Žemėlapiai

Medalis: