2021-05-21

Už surastą bėglį Lazdijų r. policijos komisariato pareigūnams įteiktos Alytaus pataisos namų padėkos (video)

Alytaus apskrities Lazdijų rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausiajai patrulei Agnei Salickaitei ir tyrėjui Mariui Kirvelevičiui įteiktos Alytaus pataisos namų direktoriaus G. Lepiochino padėkos už aktyvų bendradarbiavimą, profesionalią ir operatyvią pagalbą padedant sulaikyti ieškomą nuteistąjį.

Gegužės 6 d. apie 23 val 40 min. Lazdijų komisariato pareigūnų patruliavimo metu Lazdijų r., Veisiejų sen., Valkininkų k. pagal Kalėjimų departamento prašymą buvo tikrinami adresai, kur galėjo slapstytis paieškomas 24 metų nuteistasis.

Atvykę vienu iš nurodytų adresų, jie ten gyvenusių asmenų buvo patikinti, kad paieškomas asmuo nesilankė jų namuose ir jo buvimo vieta jiems nežinoma. Tačiau pastebėjus keletą įtarimų sukėlusių detalių, pareigūnai nutarė užeiti į vidų ir buvo surastas viename kambaryje besislepiantis nuteistasis. Informavus Kalėjimų departamento pareigūnus, agresyviai besielgiantis asmuo buvo perduotas.

Tarpinstitucinio bendradarbiavimo pastangomis paieškomas nuteistasis buvo operatyviai surastas ir sugrąžintas į Alytaus pataisos namus.

Alytaus apskr. VPK informacija