Už pavojingą ir chuliganišką vairavimą – teisės vairuoti transporto priemones atėmimas

Data

2023 07 20

Įvertinimas
0

Pavojingai ir chuliganiškai automobilį vairavusiam vyrui surašytas administracinio nusižengimo protokolas – jam paskirta 225 eurų bauda ir 12 mėn. spec. teisių atėmimas.

Liepos 1 d. apie 19 val. 58 min. sostinės policija gavo pranešimą, kad Vilniuje, Vasarios 16-osios g., LGBTQ+ eitynių „Vilnius Pride“ dalyvių nepraleido ir vos jų nekliudė Gedimino pr. kirtęs automobilis „Chrysler“.

Pareigūnai nustatė, kad, gatvėje susidarius transporto priemonių eilei (spūsčiai), automobilio „Chrysler“ vairuotojas reiškė nepasitenkinimą, naudojo garsinį signalą, chuliganiškai šaligatviu apvažiavo sustojusius automobilius iš kairės pusės, taip keldamas pavojų eismo saugumui. Apvažiuodamas automobilius, kliudė du „Toyota“ automobilius ir juos apgadino. Važiuodamas toliau, demonstravo savo išskirtinumą ir nepagarbą – sukėlė pavojų renginio dalyviams, įvažiuodamas į gatve einančią žmonių grupę ir priversdamas juos staigiai trauktis.

Už šiuos veiksmus automobilio „Chrysler“ vairuotojui surašytas administracinio nusižengimo protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 420 str. 2 d., 417 str. 7 d. su administraciniu nurodymu paskirta 225 eurų bauda ir 12 mėn. spec. teisių atėmimas.