Už nuopelnus Šilalės rajonui „Garbės lašas“ įteiktas bendruomenės pareigūnei

Data

2017 12 29

Įvertinimas
0
IMG_0165.JPG

2017 m. gruodžio 21 d. Šilalėje vyko savivaldybės padėkos diena, kurios metu „Pagarbos lašu“ buvo apdovanoti Šilalės kraštui nusipelnę žmonės. Scenoje tarp keturių nominantų paminėta ir Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šilalės rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnė – Rasa Sadauskytė.

Apdovanojimas pareigūnei įteiktas už saugios gyvenamosios aplinkos kūrimą Šilalės rajone ir iniciatyvą organizuojant prevencinius, teisinio švietimo ir sąmoningumo didinimo susitikimus.

Bendruomenės pareigūnė netausodama savo laiko nuolat organizuoja susitikimus su Šilalės rajono ir miesto gyventojais, kurių metu juos supažindina su turto apsaugos būdais, suteikia aktualiausios ir reikšmingiausios informacijos, identifikuoja gyventojų iškilusias problemas ir jas kartu sprendžia. Iškeltas problemos nepalieka tik pokalbiu. Pareigūnė jas analizuoja bei informuoja ir perteikia reikšmingos informacijos kolegoms, kad būtų ankščiau užkirstas kelias teisės pažeidimams ir nusikaltimams.

Jos vienas iš veiklos strateginių tikslų – jaunimo užimtumas, tad nuolat bendradarbiauja su teritorine darbo biržą, Atviro jaunimo centru, prisijungia prie jų organizuojamų veiklų, taip pat organizuoja ir savo iniciatyva renginius, skatinančius jaunimo užimtumą.

Kodėl pasirinkote pareigūnės profesiją?

Nesakau, kad tai vaikystės svajonė, bet noras padėti žmogui skiepijamas tėvų nuo vaikystės ir pačiai labai patiko, kai yra laikomasi taisyklių – disciplinos, todėl ir pasirinkau ginti ir tarnauti įstatymui.

Keisčiausias ir labiausiai įsimintiniausias įvykis tarnyboje?

Eilinę dieną išvykus per pietų pertrauką su drauge užsukome į parduotuvę ir netikėtai užkardėm nusikalstamą veiką, kuri buvo susijusi su klastotų kvepalų pardavimu. Po to šiek tiek baisu buvo, nes pažeidėjai įsiminė mano veidą ir suprato kad juos „išdaviau“.

Prevencinis darbas – pašaukimas ar tiesiog darbo vieta?

Manau, kad kiekvienas turi mylėti savo darbą, nuo to pirmiausia pačiam lengviau, o kartu ir aplinkiniams, žmonėms, kuriems dirbi. Prevencija, manau yra svarbi ir reikšminga, nes aš tikiu tuo, ką darau. Kryptingai ir tiksliai atliekant darbą galimą pamatyti rezultatą.

Ko palinkėtumėte savo kolegoms?

Linkiu MYLĖTI (šeimą, darbą, tai ką turi), BANDYTI (nebijoti permainų, mesti sau iššūkius), ir DŽIAUGTIS (rasti laiko pasidžiaugti smulkmenom - saulėtekiu ar saulėlydžiu, skania kava, mėgstamu šokoladu, pasidžiaugti tuo, kas pasiekta, tai ką turi).