Utenos mobiliojo būrio pareigūnai dalyvavo pratybose

Data

2019 05 03

Įvertinimas
0

Balandžio 9-10 d. Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jungtinio mobiliojo būrio pareigūnai (toliau - JMB) dalyvavo pratybose „Šaudymas iš specialios paskirties ginklų“ ir „Šalies viešosios policijos mobilių padalinių pareigūnų specialioji taktika pavojingų ir (ar) ginkluotų asmenų sulaikymo atvejais“.

Pratybas organizavo ir vedė Lietuvos policijos mokyklos instruktoriai. Dvi dienas trūkusiose pratybose, pareigūnai kėlė kvalifikaciją vykdydami specialias užduotis šaudant iš specialios paskirties automatinių ginklų, dirbdami komandoje tikrino įvairias patalpas ieškant ginkluotų ir pavojingų asmenų, mokėsi saugios ir efektyvios sulaikymo taktikos bei tinkamai veikti AMOK situacijų metu.

Siekiant pratybas maksimaliai priartinti prie realumo, pratybose buvo naudojami spec. mokomieji ginklai ir kitos priemonės, o pratybos vyko sudėtingomis sąlygomis pasitelkiant statistus. Pratybų metu Jungtinio mobiliojo būrio pareigūnai įgijo naujų žinių ir patirties veikti sudėtingose situacijose, ką galės tinkamai panaudoti tarnybos metu.