Tęsiant tyrimą Kaune sulaikyti du asmenys (video)

Data

2019 12 19

Įvertinimas
0

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (toliau – Kauno apskr. VPK KPONTV) pareigūnai kartu su Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnais gruodžio 17 d. sulaikė du asmenis, siejamus su Kaune veikiančiomis organizuotomis grupuotėmis, įtariamus organizavus narkotinių ir psichotropinių medžiagų – prekursoriaus kontrabandą. Sulaikytiems asmenims skirtos griežčiausios kardomosios priemonės – suėmimai 3 mėnesiams.
Kauno apskr. VPK KPONTV atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso 7 str. 12 d., 25 str. 3 d., 266 str. 3 d., 199 str. 4 d. Tyrimo metu iš viso sulaikyti 5 asmenys, įtariami narkotinių ir psichotropinių medžiagų – prekursoriaus kontrabanda. Kratų metu rastas ir paimtas labai didelis narkotinių ir psichotropinių medžiagų (prekursoriaus) kiekis, neteisėtai laikomi šaudmenys, sprogmenys, kitos priemonės, skirtos vykdyti nusikalstamoms veikoms. Šie asmenys taip pat siejami su organizuotomis nusikalstamomis grupuotėmis. Visiems sulaikytiems asmenims skirtos kardomosios priemonės – suėmimai. Trys sulaikyti asmenys yra anksčiau teisti už įvairias nusikalstamas veikas, Kauno policijos pareigūnams jie taip yra žinomi.
Tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir  korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.