Tapti Policijos mokyklos kursantais siekia 50 jaunuolių

Data

2016 12 12

Įvertinimas
0
IMG_6808.jpg

Šiandien nuo ankstyvo ryto Lietuvos policijos mokykloje (toliau - LPM) prasidėjo papildoma kursantų atranka, kuri truks net kelias dienas.

LPM kursantais siekia tapti ir atrankoje dalyvauja 50 jaunuolių iš visos Lietuvos. Daugiausiai pretendentų šįkart atvyko iš Šiaulių apskrities - 9 bei Kauno apskrities - 8. Po 7 pretendentus delegavo Marijampolės ir Vilniaus apskritys, 6 pretendentai yra iš Tauragės, 5 iš Klaipėdos apskrities, o po 3 iš Utenos ir Panevėžio apskričių.

Kaip ir kasmet, atrankoje dalyvauja daugiau vaikinų - yra net 33, o merginų - 17. Net 10 pretendentų turi aukštąjį išsilavinimą.

Atranka tradiciškai prasidėjo nuo sunkiausios užduoties - 80 kg manekeno tempimo. Būtent ši užduotis kiekvienais metais pakiša koją atrankoje, ne išimtis ir šįkart. Vėliau pretendentų laukė atsispaudimai ir prisitraukimai (pasirinktinai), 2 km (merginoms) ir 3 km (vyrams) bėgimas, 100 metrų bėgimas.

Po pietų pirmosios pretendentų grupės laukė antroji atrankos užduotis - loginio mąstymo, teksto suvokimo ir raštingumo gebėjimų vertinimas.

Visų atrankoje dalyvaujančių ir sėkmingai įveikusių pirmas užduotis rytoj lauks individualus pokalbis su atrankos komisija, kurioje bus sprendžiama pretendento motyvacija ir gebėjimas argumentuotai pagrįsti priimtą sprendimą mokytis LPM.