Šventinis policijos reidas – su šypsenomis ir kava (nuotraukų galerija)

Data

2018 12 27

Įvertinimas
1

Tarpušvenčiu Lietuvos policija vairuotojus pakvietė į draugišką „Švaraus vairuotojo“ reidą Vilniuje.  Į socialiniame tinkle „Facebook“ patalpintą kvietimą atsiliepė dešimtys vairuotojų, kurie ketvirtadienio vidurdienį atvyko į aikštelę prie „Pasakų parko“. Vaišindamiesi kava vairuotojai turėjo galimybę pabendrauti su pareigūnais, pasitikrinti savo vairavimo istoriją, užduoti pareigūnams rūpimus klausimus.
Pareigūnai skatina šventiniu laikotarpiu neprarasti budrumo kelyje, atkreipti dėmesį ne tik į vairuojančius eismo dalyvius, bet ir į pėsčiuosius, kurių ypač pagausėja šalia miesto aikščių, kuriose stovi Kalėdų eglės.
Šventinis reidas vainikavo šių metų saugaus eismo iniciatyvą „Švarus vairuotojas“ kurios metu pavyzdingiausieji vairuotojai buvo apdovanoti kuponais nemokamam automobilio plovimui „Švaros brolių“ tunelinėje plovykloje. „Švarus vairuotojas“ – tai pavyzdingas vairuotojas, kuris per pastaruosius metus nepažeidė Kelių eismo taisyklių reikalavimų, savo pavyzdingu elgesiu kelyje puoselėja eismo saugumą ir skatina kitus eismo dalyvius drausmingai dalyvauti eisme.
Dauguma vairuotojų į reido vietą atvyko patys, norėdami pasitikrinti savo vairavimo istoriją, kai kurie konsultavosi dėl ankstesnių pažeidimų, kiti nepraleido progos įamžinti savo vaikų šalia policijos automobilio. Net ir po dokumentų patikros vairuotojai noriai užtruko ilgiau nei įprasta – bendravo kartu su geranoriškai nusiteikusiais pareigūnais ir gurkšnojo „Vero cafe“ kavą.
Per keturis šių metų mėnesius trukusią Lietuvos policijos iniciatyvą „Švaraus vairuotojo“ vardą jau pelnė 500 vairuotojų. Lietuvos policija kviečia sekti naujienas ir prisijungti prie „Švarių vairuotojų“ bendruomenės socialiniame tinkle „Facebook“.

NUOTRAUKŲ GALERIJA