2022-12-13

Šventinis paramos rytmetis Mažeikių policijos komisariate

Gruodžio 12-ąją Telšių apskrities policijos Mažeikių rajono komisariatas surengė šventinį paramos rytmetį „Kalėdų stebuklas“, kurio tikslas – surinkti lėšų ir paremti vieną sunkiai besiverčiančią rajono šeimą.

Pasidalyti gerumu ir kartu kurti stebuklą buvo pakviesti ir vietos savivaldos vadovai, seniūnai, Seimo nariai, Telšių vyskupijos dvasininkai, vietos verslininkai, ūkininkai, socialiniai partneriai, komisariato pareigūnai. Dalyvavusieji vylėsi dėmesiu bei paaukotomis lėšomis sušildyti šios šeimos narius, kad viena didžiausių metų šventė jiems irgi būtų džiaugsminga.

Renginyje šventinę nuotaiką dainomis ir šokiais sukūrė Mažeikių Kalnėnų progimnazijos mokinių kolektyvas. Susirinkusieji, klausydamiesi dainų, vaišinosi suneštais pyragais ir aukojo. Atidarius aukų dėžutę, buvo suskaičiuoti 2570 eurai. Jie atiteks vienos Židikų seniūnijos šeimos reikmėms. Už surinktas lėšas jai bus nupirkta ir perduota viskas, ko reikia jų gyvenimo sąlygoms pagerinti. Policijos pareigūnai, nuvežę paramą sunkiai besiverčiančioms ir globos reikiančioms šeimoms, įprastai dar padeda ir patarimais, kaip tvarkyti savo gerbūvį ir susikurti gražesnį gyvenimą.

Po renginio pyragais buvo pasidalinta su Mažeikų rajono Plinkšių globos namų gyventojais ir Mažeikių miesto Ievaro pagrindinės mokyklos mokiniais.