Visos naujienos

9207_98a91c52832539c78b944bab0378cadf.jpg
2022 09 26
Policijos departamente įgyvendintas Vidaus saugumo fondo lėšomis finansuojamas projektas

Projektu buvo siekiama perimti Danijos policijos gerąją patirtį bei pagerinti Lietuvos policijos gebėjimus taikyti veiksmingas prevencines priemones masinių susibūrimų ir neramumų metu.

Mašinos-8.jpg
2022 09 23
Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena: mūsų pareiga laikytis Kelių eismo taisyklių

Rugsėjo 25 d., sekmadienį, Lietuvoje minima Keliaujančiųjų ir vairuotojų diena. Jos tikslas – priminti visiems apie pagarbą vieni kitiems kelyje, pagalvoti, ar mes, kiekvienas iš mūsų, tinkamai elgiamės kelyje, ar rūpinamės savo ir kitų saugumu dalyvaudami eisme. Lietuvos automobilių kelių direkcija išplatino ,,Vairuotojo dekalogą". 

Kad panorus tapti turtuoliu, netektų likti prie suskilusios geldos
2022 09 23
Kad panorus tapti turtuoliu, netektų likti prie suskilusios geldos

Per nepilną mėnesį Šiaulių apskrities policija sulaukė net trijų nuo sukčių nukentėjusių moterų – vienos Šiaulių ir dviejų Kelmės gyventojų, pareiškimų dėl didžiulių sukčių iš jų išviliotų pinigų. Bendra jų suma siekia beveik 90 tūkst. eurų.

Europos dieną be žuvusiųjų keliuose – šalyje išvengta aukų
2022 09 22
Europos dieną be žuvusiųjų keliuose – šalyje išvengta aukų

Rugsėjo 21-ąją, trečiadienį, – Europos dieną be žuvusiųjų keliuose, Lietuvoje nežuvo nė vienas žmogus.

Policijos kinologų mokymuose - ekspertas iš Švedijos (nuotraukos)
2022 09 22
Policijos kinologų mokymuose - ekspertas iš Švedijos (nuotraukos)

2022 m. rugsėjo 19–23 d. Lietuvos policijos kriminalistinių tyrimų centro Kinologijos valdyboje vyksta  policijos kinolgų mokymai tema „Policijos pareigūnų mokymas dresuoti tarnybinius šunis apsaugos funkcijoms užtikrinti – figūrantų mokymas“. Mokymus veda  kinologijos ekspertas iš Švedijos.

Hilton-99.jpg
2022 09 21
Vilniuje vyksta tarptautinis seminaras „Prekyba žmonėmis ir moterų bei vyrų, mergaičių ir berniukų sienų kirtimas“

2022 m. rugsėjo 21–22 d. Vilniuje vyksta Šiaurės ministrų tarybos biuro, Šiaurės ir Baltijos šalių pareigūnių tinklo ir Policijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos organizuojamas tarptautinis seminaras „Prekyba žmonėmis ir moterų bei vyrų, mergaičių ir berniukų sienų ...

akcija - [Ⓒ Andrius Laucius]-25.jpg
2022 09 21
Lietuvos policija kartu su Aplinkos ministerija ragino dažniau keliauti aplinkai draugiškais būdais (nuotraukų galerija)

Lietuvos policija ir Aplinkos ministerija penkiuose didžiausiuose šalies miestuose kartu su jų savivaldybėmis rugsėjo 21-ąją vykdo prevencinę priemonę, skirtą paminėti dvi svarbias datas – Europos dieną be žuvusiųjų keliuose ir Tarptautinę dieną be automobilio.

Su neaiškiu kroviniu Alytaus policija sulaikė gerai žinomą asmenį
2022 09 20
Su neaiškiu kroviniu Alytaus policija sulaikė gerai žinomą asmenį

Rugsėjo 20 d. paryčiais, Alytaus rajone, kelyje Alytus-Kaunas po persekiojimo sustabdytas „Volvo“ markės automobilis, kurio vairuotojas (gim. 1982 m.), kaip įtariama, gabeno narkotines ar psichotropines medžiagas.

Už keturias per vieną mėnesį išgelbėtas skęstančiųjų gyvybes Skuodo r. PK pareigūnui įteiktas medalis
2022 09 20
Už keturias per vieną mėnesį išgelbėtas skęstančiųjų gyvybes Skuodo r. PK pareigūnui įteiktas medalis

2022-09-20 Klaipėdos apskrities VPK Skuodo r. PK Veiklos skyriaus viršininkui Artūrui Tiškui įteiktas medalis „Už nuopelnus“ – rugpjūčio mėnesį šis pareigūnas dukart išgelbėjo skendusius žmones. Rugpjūčio 2 d., atostogų metu poilsiaudamas Palangos paplūdimyje Artūras Tiškus, išgirdo pagalbos ...

Šiaulių policijos komisariato salė pusdieniui  virto kraujo laboratorija
2022 09 20
Šiaulių policijos komisariato salė pusdieniui virto kraujo laboratorija

Policijos šūkio GINTI. SAUGOTI. PADĖTI paskutinis žodis Šiaulių ir Telšių apskrities policijoje mažiausiai pora kartų per metus įprasminamas kraujo donorystės akcija. Pareigūnai ir kiti darbuotojai dalinasi savo krauju, stengdamiesi padėti į bėdą dėl sveikatos problemų patekusiems žmonėms.

renatas-pozela i svetaine-8978293.jpeg
2022 09 18
Policijos generalinio komisaro Renato Požėlos komentaras dėl tikrovės neatitinkančios informacijos paskelbimo

„Šiandien viename iš naujienų portalų pasirodė straipsnis futbolo tematika, pavadintas ,,Voratinklis”. Jame, be kita ko, straipsnio autoriaus esu siejamas su pil. Arūnu Pukeliu. 

Įteikti diplomai Lietuvos policijos mokyklos kursantams
2022 09 16
Įteikti diplomai Lietuvos policijos mokyklos kursantams

Rugsėjo 16 dieną Lietuvos policijos mokyklos (toliau – LPM) baigimo diplomai įteikti dar vienai absolventų grupei. Iškilminga diplomų įteikimo ir priesaikos davimo ceremonija vyko susikaupimo ir tikėjimo kupinoje aplinkoje – Kauno Šv. Arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčioje.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 77 Pirmyn