2020-11-27

Sulaikyti „žaibiškomis“ vagystėmis sostinėje įtariami vyrai (video)

Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnai sulaikė ir į areštinę uždarė du vyrus, įtariamus vagystėmis iš parduotuvių. Įtariamieji yra žinomi teisėsaugos pareigūnams – praeityje jie teisti už vagystes, plėšimus, neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis, kitus nusikaltimus.

Š. m. rudenį viena po kitos prasidėjo „žaibiškos“ tabako gaminių vagystės įsilaužiant į „Lietuvos spauda“ ir „Narvesen“ kioskus. Vagišiai, slėpdami veidus po kaukėmis, „darbuodavosi“ labai greitai ir nepalikdavo įvykio vietose pėdsakų.

Lapkričio 20 d. apie 3 val. 20 min. buvo sulaužytos prekybos centro J. Tiškevičiaus g., Vilniuje, įėjimo durys ir pasikėsinta padaryti vagystę. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d.

Tos pačios dienos ankstyvą rytą sostinės kriminalistams, kruopščiai atlikusiems procesinius veiksmus bei surinkusiems pakankamai įrodymų, pavyko sulaikyti du vyrus, bešalinančius iš nusikaltimo padarymo vietos – parduotuvės.

Įtariamiesiems paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas 2 mėnesiams, jiems gresia laisvės atėmimas iki šešerių metų.