Sulaikyti vyrai, dalyvavę plėšime Kauno rajone

Data

2020 05 20

Įvertinimas
0

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė du vyrus, kurie, kaip įtariama, dalyvavo nusikalstamoje veikoje Kauno r.
Gegužės 18 d. apie 15 val. 50 min. į gydymo įstaigą Vilniuje kreipėsi ir buvo paguldytas vyras (g. 1965 m.). Tą pačią dieną apie 13 val. 30 min. Kauno r., ties Babtų k., kelyje Klaipėda–Kaunas, į jo vairuojamo automobilio galą atsitrenkė automobilis „Škoda“, iš priekio kelią užblokavo automobilis „VW Passat“. Iš automobilių išlipę keturi asmenys, ištraukė vyrą iš automobilio, sumušė bei daiktu, panašiu į pistoletą, iššovė kelis kartus šalia. Užpuolikai pagrobė įvairius daiktus, pinigus ir dokumentus.
Ikiteisminį tyrimą gegužės 19 d., pagal nusikaltimo padarymo vietą, perėmę Kauno pareigūnai dar tos pačios dienos vakare Vilniuje prie namų sulaikė vyrą (gim. 1980 m., anksčiau teistą). Šiandien, gegužės 20 d., Vilniuje buvo sulaikytas dar vienas vyras (gim. 1980 m., neteistas).
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.