Sportininkai kviečiami į taikomosios trikovės čempionatą

Data

2020 09 16

Įvertinimas
0
Foto .jpg

Jau šį penktadienį, rugsėjo 18 d. vyks tradicinės varžybos – Lietuvos policijos taikomosios trikovės čempionatas. Šis renginys turėjo įvykti dar pavasarį, tačiau dėl užklupusios koronaviruso infekcijos (COVID-19), buvo nukeltas į rudenį. Šis čempionatas visą laiką vykdavo Vilniuje, tačiau dėl šiuo metu atliekamo stadiono remonto, šiais metais jos buvo perkeltos į Kauną.

Varžybų programą sudarys rungtys, kurios yra labai panašios į tas, kurias pareigūnams reikia atlikti kiekvienais metais laikant fizinio pasirengimo kontrolinius normatyvus. Vyrams varžybų metu reikės šaudyti iš tarnybinio ginklo – pistoleto, atlikti prisitraukimus prie skersinio ir bėgti 3 000 metrų. Moterims taip pat reikės šaudyti iš tarnybinio ginklo, daryti atsispaudimus ir bėgti 2000 metrų. Kiekviena rungtis bus vertinima taškais, o nugalėtojai nustatomi pagal visose rungtyse pasiektus rezultatus.

Preliminarios paraiškos pateikiamos Policijos departamento Žmogiškųjų išteklių ir teisės valdybai elektroniniu paštu petras.pranckunas@policija.lt.

Daugiau apie varžybas galite sužinoti nuostatuose.