Sostinėje sulaikyti narkotikų platintojai

Data

2022 04 28

Įvertinimas
0

Sostinėje sulaikyti policijai gerai žinomi vyras ir moteris, teisti už neteisėtą narkotinių medžiagų disponavimą, bei du asmenys, įsigiję narkotikų.

Balandžio 26 d. apie 14 val. 40 min. viešojo transporto stotelėje, Drujos g., Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai sulaikė pusamžį vyrą, ne kartą teistą už neteisėtą narkotinių medžiagų disponavimą turint tikslą jas platinti. Vyras sulaikytas tuo metu, kai perdavė narkotines medžiagas dviem nuo narkotinių medžiagų priklausantiems 39-erių ir 40-ies metų amžiaus asmenims. Visi trys vyrai buvo sulaikyti, pas vieną jų rasti 2 folijos lankstinukai su milteliais, įtariama narkotinė medžiaga, pas kitus du – 5 ir 8 folijos lankstinukai su milteliais, įtariama narkotinė medžiaga.

Vėliau buvo sulaikyta ir 51-erių metų amžiaus romų tautybės moteris, įtariama organizavusi narkotinių medžiagų platinimą. Romų tautybės moteris jau yra teista už analogišką nusikaltimą. Dėl įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.) ir neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.). Įtariamųjų gyvenamosiose vietose atliktos neatidėliotinos kratos, jų metu paimti grynieji pinigai, gauti galimai nusikalstamu būdu, priemonės narkotinėms medžiagoms fasuoti. Visi sulaikytieji uždaryti į areštinę.